زنان و مردان سیریکی الگویی از حجاب و رعایت حقوق شهروندی استان هستند
+ پ -
زنان و مردان سیریکی الگویی از حجاب و رعایت حقوق شهروندی استان هستند

معاون فرماندار سیریک گفت: ستاد صیانت با دو رویکرد رعایت حقوق شهروندی و ترویج و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان سیریک به مرکزیت استقرار ستاد آن در فرمانداری فعالیت می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،علم عباسی در اولین جلسه ستاد صیانت از امنیت عمومی و حقوق شهروندی شهرستان سیریک افزود: اهتمام مدیران در رعایت حقوق شهروندان در دستگاه های اجرایی مورد تأکید دولت تدبیر و امید می باشد لازم و ضروری است همه مدیران نهادها و ادارات شهرستان نسبت به آموزش کارکنان و پرسنل خود در دستگاهها برای اجرای خوب و شایسته آن و نهادینه شدن این فرهنگ متعالی در جامعه تلاش مضاعفی داشته باشند.
وی با اشاره و تشریح کامل و مبسوط دستورالعمل ابلاغی از سوی وزیر محترم کشور و رئیس ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی (چک لیست های ۱۲ گانه) به اجرای دقیق مفاد و جزئیات آن اشاره و اذعان داشت: اطلاع و آگاهی دستگاه ها از حقوق و وظایف خود و آگاهی دادن و آموزش حقوق و تکالیف مردم را از مهم ترین مصادیق رعایت حقوق شهروندی دستگاههای اجرایی برشمرد.
معاون فرماندار سیریک تصریح نمود: نهادینه کردن و رعایت حقوق شهروندی موجب آرامش و رفاه در جامعه می شود که این امر تسریع در توسعه و پیشرفت آن جامعه را در پی خواهد داشت.
عباسی در پایان عنوان نمود: وضعیت عفاف و حجاب و رعایت حقوق شهروندی و امنیت عمومی در شهرستان سیریک و به تبع در دستگاه های اجرایی شهرستان وضعیت مناسب و مطلوبی برخوردار می باشد لیکن با این وجود نباید از این مهم غفلت و به ساده گی از کنار آن گذشت و باید با برنامه های اثر گذار و جامع آموزشی و اسلامی زمینه ارتقا را فراهم و از نفوذ هجمه ها ضد فرهنگی به داخل جامعه جلوگیری کرد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff