زنان بي تفاوت عامل تهاجم فرهنگي در جامعه هستند

+ پ -
زنان بی تفاوت عامل تهاجم فرهنگی در جامعه هستند
عضو نخبگان دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم:

زنان بی تفاوت عامل تهاجم فرهنگی در جامعه هستند

عضو نخبگان دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم گفت: زنان نقش مهمی در جامعه دارند و اگر این بانوان به جایگاه خودشان توجه نداشته باشند باعث تهاجم فرهنگی در جامعه می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد ،حجت الاسلام ابوالحسن ایزدخواه، عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم واحد خراسان رضوی  در جمع خانواده های حاجی آبادی با اشاره به تهاجم فرهنگی در کشور به وجود رابطه بین نماز و تربیت و اخلاق در خانواده پرداخت و افزود : جامعه فاسد همان جامعه ای است که مادران آن به وظایف دینی و معنوی خود به خوبی عمل نمی کنند.
حجت الاسلام ایزدخواه ادامه داد : متاسفانه سالی ۸۰ هزار طلاق در جامعه ما صورت می گیرد که نیمی از آن در دوران عقد است نگوئید اینها ناشی از تورم است بلکه این طلاقها ناشی از بی تربیتی‏ها و زخم زبانها و دخالتهای بی‏جای برخی نزدیکان است.
وی با اشاره به آیات و احادیث قرآنی به رابطه متقابل بین زوجین پرداخت و گفت : احترام والدین به یکدیگر خصوصا در حریم خانواده یکی از مهمترین مولفهای خوشبختی و دوام زندگی است.

ایزدخواه آرامش، خود باوری، نظم و با انگیزه بودن را یکی از نیازهای زن عنوان کرد و افزود: اگر در خانه ای زن خودش قبول نداشته باشد دیگر انگیزه ای برای اداره فرزندان و همسرش ندارد و مدام می نالد و یک زن همیشه باید در منزل در نزد همسر آراسته و منظم باشد.
عضو نخبگان تبلیغ دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم گفت: خانواده ها به خودشان بیایند اگر همسران حرمت یکدیگر را نگه دارند خانواده به سر و سامان میرسد، مواظب بچه ها باشند آنها نیازمند محبت، احترام و نظارت هستند.

ایزدخواه یکی دیگر از تهدید های جامعه امروز را جنگ نرم عنوان کرد و افزود: امروز دشمن به این باور رسیده که با توپ و تانک نمی تواند جلوی ما بایستد به همین دلیل به دنبال از بین بردن جامعه از درون است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff