زمین گیر شدن قاچاقچیان با یک تن و ۵۴۲ کیلو تریاک در” هرمزگان

سردار جعفری گفت: با هوشیاری و سرعت عمل ماموران انتظامی شهرستان حاجی آباد، اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و مقدار یک تن و ۵۴۲ کیلو تریاک از آنها کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر اظهار کرد : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان حاجی آباد در راستای ارتقاء امنیت عمومی و اجتماعی، مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد جدی با سوداگران مرگ با انجام اقدامات اطلاعاتی و پیگیری‌های شبانه‌روزی اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر را در این شهرستان شناسایی و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود :مأموران با شناسایی بارانداز و محل دپوی مواد مخدر ضمن هماهنگی قضایی با تشکیل اکیپی به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات ضربتی در بازرسی از منزل یکی از سوداگران، مقدار یک تن و ۵۴۲ کیلو مواد مخدر تریاک کشف و در این رابطه یک قاچاقچی مواد مخدر و سوداگران مرگ را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، بیان داشت : تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و دستگیری مجرمان خطاب به افراد فرصت‌طلب و قانون شکن، گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس و مشارکت مردم در شناسایی و کشف جرائم از این پس مجرمان در امان نبوده و بدون اغماض و با قاطعیت تمام با سوداگران برخورد می شود.

انتهای پیام