زمزمه سرود امنیت در هواپیمای مهر و دوستی
+ پ -
زمزمه سرود امنیت در هواپیمای مهر و دوستی

دانش آموزان جزیره کیش سرود امنیت و ایمنی را در هواپیمای مهر و دوستی در فرودگاه کیش یک صدا زمزمه کردند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، به منظور نمایش اقتدار و ارائه عملکرد کارکنان پلیس فرودگاه و افزایش سطح خدمات و ارتقای رضایتمندی عمومی برنامه ای تحت عنوان هواپیمای نظم و دوستی در فرودگاه کیش به اجراء در آمد.

بنابر این گزارش، به مناسبت هفته ناجا و به منظور آشنایی دانش آموزان با ماموریت پلیس فرودگاه و مقررات فرودگاهی، تعدادی از دانش آموزان مدارس دخترانه و پسرانه این جزیره به فرودگاه کیش دعوت شدند.

 

به همین مناسبت، با تشریفات ویژه صورت گرفته توسط پلیس راهور کیش، دانش آموزان به فرودگاه هدایت و با اهداء گل و هدیه از آنان استقبال صورت گرفته است.

 

با توجه به حضور درانش آموزان در فرودگاه، پروازی نمادین برای آنان شبیه سازی شد و کلیه دانش آموزان طی تشریفات کامل پروازی اعم از بازرسی پلیس، دریافت کارت پرواز، احراز هویت و عبور از گیت بازرسی سپاه، به محدوده رمپ پروازی هدایت و سوار یک فروند هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت هواپیمایی کیش ایر شدند.

 

گفتنی است ، در پایان مراسم و  پس از سخنرانی یکی از مامورین مجرب پلیس فرودگاه و ارائه آموزشهای انتظامی، از دانش آموزان حضور یافته در این برنامه پذیرایی شد.

۱۳مهر به عنوان آغاز هفته ناجا و روز نیروی انتظامی در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff