زمان عرضه رسمی تلفن های هوشمند لومیا 950 و 950 XL مشخص شد.
+ پ -

مایکروسافت در نظر دارد از تاریخ ۲۹ام آبان ماه بالاخره عرضه تلفن های هوشمند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL خود را آغاز کند. بر اساس گزارش وب سایت ویندوز سنترال، لومیا ۹۵۰ در ایالات متحده توسط اپراتور AT&T ارائه می شود و وب سایت های موثقی همانند ورج نیز بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع خود تاریخ یاد شده را تائید کرده اند.

lumia-950
به گزارش سرویس چند رسانه ای سایت هرمز :مایکروسافت در نظر دارد از تاریخ ۲۹ام آبان ماه بالاخره عرضه تلفن های هوشمند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ XL خود را آغاز کند. بر اساس گزارش وب سایت ویندوز سنترال، لومیا ۹۵۰ در ایالات متحده توسط اپراتور AT&T ارائه می شود و وب سایت های موثقی همانند ورج نیز بر اساس اطلاعات دریافتی از منابع خود تاریخ یاد شده را تائید کرده اند.

در عین حال مایکروسافت بنا دارد به صورت همزمان عرضه نسخه آنلاک لومیا ۹۵۰ اکس ال را نیز در فروشگاه های خرده فروشی رسمی خود شروع نماید.

شرکت مستقر در ردموندِ واشنگتن به تازگی مراحل تولید ویندوز ۱۰ موبایل را به پایان رسانده و حالا آخرین بیلد یا بهتر بگوییم بیلد نهایی عدد ۱۰۵۸۶ را یدک می کشد. از همین رو حدس زده می شود همین بیلد از سیستم عامل مورد بحث در لومیا ۹۵۰ که انتهای ماه جاری میلادی در فروشگاه ها خودنمایی خواهند کرد، نصب شده باشد.

در مورد اینکه آیا قابلیت تشخیص چهره Windows Hello تا آن زمان نهایی و مورد استفاده قرار گیرد اطلاعاتی در دست نیست اما امکان دارد تا پیش از نهایی سازی، نسخه ای بتا از آن برای عموم ارائه گردد. همچنین باید اشاره کنیم، مایکروسافت در تاریخ یاد شده فروش Display Dock را نیز آغاز خواهد کرد تا امکان استفاده از ویژگی Continuum لومیاهای ۹۵۰ و ۹۵۰ XL هم برای کاربران فراهم آید.

با اینکه AT&T هنوز قیمتی برای لومیا ۹۵۰ اعلام نکرده اما انتظار می رود اوایل هفته آینده به شکل قطعی شاهد حضور این محصور در بازار باشیم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff