زمان انجام مصاحبه‌های علمی دانشگاه آزاد
+ پ -
زمان انجام مصاحبه‌های علمی دانشگاه آزاد

تایید صلاحیت های عمومی طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، وی درباره دعوت این فرد برای انجام مصاحبه گفت: براساس مصوبه شماره ۴۲۴ مورخ ۱۳ /۵ /۱۳۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی تمام لیست اسامی داوطلبان کارشناسی ارشد و دکترا به مراجع ذیصلاح قانونی برای استعلام ارسال می شود و آنها اگر ضرورت بدانند برای جمع بندی و تکمیل اطلاعات مربوط به صلاحیت های عمومی، فرد را به مصاحبه دعوت می کنند. بنابراین دعوت از این فرد براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با احترام کامل انجام شده است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این مصوبه سالهاست که در تمام دانشگاه های کشور اعم از دولتی و غیر دولتی در حال اجراست و نشان دهنده این است که تمامی پذیرش های دانشگاه آزاد اسلامی طبق قانون انجام می شود و هیچ فردی از این قاعده مستثنی نیست و سوابق ،گرایش ها و روابط خانوادگی افراد ربطی به اجرای این قانون ندارد و هیچ فردی به بهانه داشتن وابستگی خانوادگی، جناحی، سیاسی یا گروهی و … از این قانون مستثنی نیست.

علوی فاضل تاکید کرد: مصاحبه های علمی دانشگاه آزاد اسلامی هنوز آغاز نشده است و زمان انجام مصاحبه ها از اول تیرماه است و این گونه خبر سازی ها تاثیری بر اجرای مقررات ندارد و از رسانه ها خواست که از طرح اینگونه مسایل انحرافی پرهیز کنند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff