زحمات سربازان گمنام امام زمان خاموش و بی ادعاست
+ پ -
زحمات سربازان گمنام امام زمان خاموش و بی ادعاست

امام جمعه پارسیان گفت: سربازان گمنام امام زمان همه زحماتشان خاموش و بی ادعاست

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیانحجت الاسلام میرزایی،امام جمعه پارسیان در پیامی با تبریک روز سربازان گمنام امام زمان گفت:

بسمه تعالی

خداوند صبحان با زیبا کلامی در سوره انبیاء آیه ۱۰۵ می فرماید : وَ لَقَدْ کَتَبْنا فِی الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّکْرِ أَنَّ الْأَرْضَ یَرِثُها عِبادِیَ الصَّالِحُونَ؛ در زبور (حضرت داود پیغمبر) بعد از کتب آسمانى سابق نوشتیم که: زمین را بندگان صالح ما به ارث میبرند.و اینان قائم آل محمد (ص) و یاران او میباشند.

امروز روز بزرگ مردانی است که کارشان مزین به نام ولی عصر است ،سربازان ولی عصر ، سربازان و دلاور زحمتکشان همیشه بیدار که هیچ کس زحماتشان را نمی داند . این سربازان راستین امام زمان  از هزاران تلاشی که دارند شاید یکی رسانه ای شود و همه زحماتشان خاموش و بی ادعاست.

به عنوان امام جمعه پارسیان و به نوبه خودم پیشاپیش روز میلاد با سعادت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) که مصادف است با روز سربازان گمنام امام زمان (عج)  را محضر شریف مقام عظمای ولایت ،مردم ولایتمدار ایران اسلامی و علی الخصوص مردم خوب پارسیان و تمامی شیعیان جهان ومنتظران واقعی ظهور آن حضرت وبویژه سربازان گمنام امام زمان تبریک وتهنیت عرض نموده وبرای همگان از درگاه باریتعالی توفیقات روزافزون مسئلت می نماییم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff