زبان آموزی باید متناسب با ارزش های ایرانی باشد/ زبان انگلیسی نباید فرصتی برای تهاجم فرهنگی شود
+ پ -
زبان آموزی باید متناسب با ارزش های ایرانی باشد/ زبان انگلیسی نباید فرصتی برای تهاجم فرهنگی شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد:باید آموزش زبان را همراه با اصول و ارزش های ایرانی پیگیری کرد و آموزش زبان انگلیسی را نباید فرصتی برای عرصه تهاجم فرهنگی شود.

ابوالقاسم خسروی سهل آبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی  شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه آموزش  و یادگیری زبان انگلیسی راهکاری مناسب در ارتباطات در دنیا است، گفت:یادگیری زبان های دنیا به لحاظ تحقیق و پژوهش اصلی غیرقابل انکار است.

 

وی اظهار کرد:  زبان اصلی ما  فارسی است و  توجه داشته باشیم که عرصه جهانی و تولید علم تلاش کنیم تا صاحبان تحقیق و پژوهش در دنیا به زبان فارسی مراجعه کنند.

 

خسروی با تاکید بر اینکه هر اقدام علمی که انجام می شود باید پیوست فرهنگی داشته باشد،افزود:باید آموزش زبان را همراه با اصول و ارزش های ایرانی پیگیری کرد و آموزش زبان انگلیسی را نباید فرصتی برای عرصه تهاجم فرهنگی شود.

 

وی با اشاره به اینکه آموزش و توجه به زبان های دیگر دنیا باید با توجه انجام شود،تصریح کرد: زبان آموزی در عصر حاضر مانند مسئله فضای مجازی است که باید با کنترل و متناسب با ارزش های خود مورد استفاده قرار گیرد.

 

عضو کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد:توجه به آموزش باید با حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی تحقق پذیرد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff