زاویه گرفتن برخی افراد نسبت به انقلاب و نظام اسلامی از زمان تشکیل گروهک منافقین شروع شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ پاسدار عبداله صادقی فرمانده سپاه رودان در مصاحبه با خبرنگار هرمز با اشاره به تشکیل گروهک منافقین در کشوراظهار کرد:بعضی از افرادی که بعداز انقلاب به عنوان مسئولین کشوری انتخاب شدند در آن زمان تلاش داشتند که نظر حمایتی حضرت امام(ره) که در تبعید نجف بود نسبت به این گروه مسلح که سازمان مجاهدین بود جلب کنند اما حضرت امام از همان زمان دیدخوبی نسبت به این گروه نداشت و آنها را تایید نکرد.

فرمانده سپاه رودان با بیان اینکه تفکر سازمان مجاهدین روی کارآمدن چیزی شبیه جمهوری دموکراتیک اسلامی در کشور بود افزود: آنها می خواستند اسم اسلام روی این گروهک باشد وهرموقع کسی هر مدلی دوست داشت حرکت کند ولی حضرت امام(ره) اعلام کردند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیشتر، مردم هم 98 درصد به جمهوری اسلامی رای دادند.

صادقی ادامه داد: امثال بازرگان از همان زمان با انقلاب زاویه پیدا کردند افرادی که به دنبال این انقلاب، می خواستند کیسه ای برای خودشان بدوزند فهمیدند که جایگاهی در این انقلاب ندارند.

وی اضافه کرد:مردم خطی را انتخاب کردند که به دنبال تشکیل حکومت اسلامی اند و از همان زمان زاویه های برخی از افراد نسبت به انقلاب شروع شد.

کارشناس مسائل سیاسی یادآور شد: مسعود رجوی رییس سازمان مجاهدین خلق در اولین انتخابات رییس جمهوری ایران کاندیدا شد و در آن زمان هنوز شورای نگهبانی نبود تا تایید و یا افراد را رد صلاحیت کند ولی حضرت امام نسبت به رجوی اعلام کردند که نسبت به قانون اساسی مشکل دارند و اصلا مورد تایید نیست و کنار گذاشته شود.

فرمانده سپاه رودان افزود: رجوی طبیعتا زاویه اش نسبت به انقلاب و امام بیشتر شد تا اینکه بنی صدر رییس جمهور شد و پشت سر بنی صدر قرار گرفتند و در خیلی از حوادث، نقش های زیادی داشتند.

وی همچنین گفت: 17هزار شهید ترور بویژه در سال های جنگ تحمیلی و اوایل انقلاب که همزمان با جنگ با صدام بودیم و در آنجا هم مجاهدین خلق با حمایت صدام بر علیه ما حملات مسلحانه داشت و هم درون کشور 17 هزار شهید ترور را در کشور انجام دادند و هدفشان رعب و وحشت در میان مردم بود و به هیچ کسی رحم نمی کردند.

صادقی با بیان اینکه سال 60 به سال حزن و اندوه حضرت امام(ره) معروف است ادامه داد: روز 6تیر سال 60 مقام معظم رهبری ترور شدند 7تیر شهید بهشتی و 72 تن از یارانش و 8شهریور شهید رجایی و باهنر، که امام فرمودند اگر رجایی و باهنر نیستند خدا هست بکشید مارا ملت ما بیدارتر می شود.

وی تصریح کرد:بعداز 8سال جنگ تحمیلی، گروهک منافقین دیگر جایگاهی نداشتند که اقدام جنگی مثل 8سال دفاع مقدس علیه ما انجام دهند در کشور عراق حکومت شیعه روی کار آمد آقای نورالمالکی تمام منافقین را اخراج کرد گوشه دیگری در لیبرتی مستقر شدند آنجا هم موشک باران شد و در نهایت در کشور آلبانی جایی را برای اینها پیش بینی کردند اما با چه خفت و خواری در آنجا زندگی می کنند و حتی اجازه فرار ندارند و کاملا تحت نظرند.

فرمانده سپاه رودان با اشاره به اینکه در چنین شرایط فضاحت باری آمریکا هنوز امید دارد که با حمایت از آنان شاید براندازی انقلاب اسلامی اتفاق بیافتد ادامه داد:عربستان سعوی سال هاست که از گروهک منافقین حمایت می کند و در کشور فرانسه با هزینه زیاد همایش ها می گذارند از سراسر جهان به نام سازمان مجاهدین گردشگر جذب می کنند که بگویند هدف ما براندازی انقلاب اسلامی ایران است.

تحلیلگر مسائل سیاسی ایران و جهان اظهار کرد:آخرین روزهای جنگ قطعنامه 598 به تصویت رسید و همه شرایط را پذیرفتیم اما به یکباره دیدیم دوهفته بعد یک عملیات مسلحانه توسط صدام با همرایی منافقین اتفاق افتاد و با نقص پیمان صلح، ارتش عراق به سمت جنوب کشور حمله ور شد و در 24 ساعت تا اهواز پیش روی کردند ولی عملیات ایضایی بود برای اینکه ذهن ما درگیر این قسمت از کشور شود از آن طرف منافقین از سمت اسلام آباد وارد شدند که به زعم خودشان تهران را بگیرند.

وی با اشاره به صلح حدیبیه زمان پیامبر گرامی اسلام که ابوسفیان پیمان را زیرپا گذاشتند و فتح مکه اتفاق افتاد خاطرنشان کرد: اینجا هم همین اتفاق برسر منافقین افتاد یعنی نیروهای مسلح ما به فرمان حضرت امام سریعا به خط شدند سرلشکر سپهبد صیاد شیرازی،هوانیروز و سپاه ما با قدرت وارد شد و در تنگه چهارزبر با عملیات مرصاد توانستیم همه منافقین را تارومار کنیم و از آن زمان هیچ ابرقدرت و گروهکی نتوانسته برعلیه کشور اقدام جنگی کند.

 

انتهای پیام/پ