زائرین با ۴ اتوبوس از پارسیان به حرم امام خمینی(ره) اعزام خواهند شد
+ پ -
زائرین با ۴ اتوبوس از پارسیان به حرم امام خمینی(ره) اعزام خواهند شد

اتوبوس از زائران پارسیانی در قالب کاروان اعزامی به حرم مطهر امام راحل عزیمت خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) به ریاست رادمهر فرماندار پارسیان در محل فرمانداری برگزارشد .

رادمهر فرماندار پارسیان با اشاره به اینکه دستاوردهای بزرگ ملت ایران نیز در طول سال های بعد از انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت های آن امام راحل بوده است، یادآور شد: بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تنها گوشه کوچکی از قدرشناسی ما از خدمات عظیم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می تواند باشد.

رادمهر در ادامه با اشاره به نزدیکی ۱۴ خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بیان داشت : امام خمینی(ره) حق بزرگی به گردن جهان اسلام دارد و تحولات و انقلابات امروز در این جهان نتیجه تلاش ها واندیشه های آن امام راحل است.

فرماندار پارسیان در پایان ضمن تأکید بر برگزاری مطلوب این مناسبتها و با اشاره به سالروز ۱۵ خرداد اظهار داشت : قیام خونین ۱۵خرداد سال ۱۳۴۲ همواره یادآور آغاز مبارزات مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره) می باشد و بدون شک، در یاد نسل‌های آینده به عنوان نقطه عطفی از تاریخ انقلاب اسلامی خواهد درخشید. خرداد، ماه یادآوری حماسه‌های بزرگ امتاسلامی و مزین به نام امام امت ‏است.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff