ریشه و سرمنشأ اقتصاد مقاومتی در مجلس شکل می گیرد/شاخصه اصلی نماینده مجلس پشتیبانی از ولایت فقیه است
+ پ -
ریشه و سرمنشأ اقتصاد مقاومتی در مجلس شکل می گیرد/شاخصه اصلی نماینده مجلس پشتیبانی از ولایت فقیه است

مدیرکل صدا وسیمای مرکز کیش گفت: اولین شاخصه اصلی و نشانه بارز یک نماینده مردمی تبعیت از ولایت فقیه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از کیش پرس، محمد قاریان پور مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش در حاشیه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کیش پرس با بیان اینکه در اولین ساعت های اخذ رای، در انتخابات شرکت کرده است گفت: کسی که وارد مجلس می شود و یا در هر منصبی که قرار می گیرد اولین شاخصه و نشانه اش تبعیت از ولایت فقیه است.

 

وی افزود: در سی و اندی سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی تبعیت از ولایت فقیه سبب شده که آسیبی به مملکت ما نرسد.

 

قاریان پور با بیان اینکه امروز کشور ما بیش از هر چیز به وحدت و همدلی نیاز دارد تاکید کرد: وقتی نماینده ای وارد مجلس شد باید هم آوا و هم کلام با دیگر نمایندگان به خصوص در حوزه قانونگذاری به آینده و مصالح کشور بیاندیشد.

 

وی با اشاره به اینکه پس از انتخابات باید نماینده مردم فارغ از هر گونه حزب و جناحی به استقلال کشور توجه کند زیرا امروز مملکت ما نیاز به زیرساخت ها اقتصادی قوی دارد گفت که به فرموده رهبری « اقتصاد مقاومتی قطعا ریشه در مجلس و قوانینی دارد که در آن تصویب می شود».

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز کیش نقش رسانه ها در انتخابات را بسیار مهم و ارزشمند ارزیابی کرد و افزود: رسانه ها همیشه و همه جا وظیفه اطلاع رسانی و ارتباط میان مردم و مسئولان را دارند چه این رسانه نوشتاری باشد چه دیداری و شنیداری.

 

وی با تاکید بر اینکه رسانه ها پل های ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند خاطر نشان کرد:  رسانه ها با حضور در تمامی عرصه های نظام و انقلاب اسلامی، تلاش و توانمندی، خدمات، مشکلات و نیازهای مردم را به مسئولان و بالعکس انتقال می دهند.

 

دومین مرحله انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور ۱۰ اردیبهشت در بخش کیش از توابع بندرلنگه در غرب استان هرمزگان در حال برگزاری است.

 

بخش کیش شامل جزایر کیش، هندورابی و لاوان بوده و دارای ۲۱ شعبه اخذ رای است که ۱۹ شعبه در کیش، یک شعبه در هندورابی و یک شعبه در لاوان در حال اخذ رای از شرکت کنندگان در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.

 

مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با ۱۳۶ نامزد برای تصاحب ۶۸ کرسی نمایندگی باقی مانده از مرحله اول در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff