ریزش کوه سه راه موصلاتی بندرعباس را مسدود کرد

عضو شورای اسلامی بخش فین گفت: راه ارتباطی سه روستای بخش فین در شهرستان بندرعباس بر اثر ریزش کوه مسدود شده است.

علی قاسم زاده، عضو شورای اسلامی شهر فین بندرعباس در گفتگو با خبرنگار هرمز با اشاره به مسدود شدن راه ارتباطی سه روستای فین اظهار کرد: ریزش کوه باعث بسته شدن راه ارتباطی روستاهای پیشدان، پشت تنگ و خایین با مرکز بخش فین شده است.

عضو شورای اسلامی بخش فین تصریح کرد: این روستا ها با جمعیتی بالغ بر ۲۰ خانوار در ۲۵ کیلومتری غرب فین واقع شده که بارندگی روز گذشته باعث ریزش کوه شده و راه های موصولاتی این روستاها را مسدود کرده است.

قاسم زاده افزود: این روستا دارای سه آبگرم  بوده که سالانه گردشگران زیادی به آنجا سفر می کنند ولی نبود جاده مناسب در غرب بخش فین هنگام بارندگی مشکلات زیادی را برای مسافران و شهروندان ایجاد می کند.

وی بیان کرد: با هر بار بارندگی در این مناطق که اکثر اهالی آن دامدار و کشاورز بوده و در ارتفاعات زندگی می کنند و جاری شدن رودخانه کل مشکلات فراوانی برای شهروندان ایجاد می شود که همت والای مسئولان را می طلبد تا با انجام پروژه های جاده ای اساسی این مشکلات را بر طرف سازند.

عضو شورای اسلامی بخش فین خاطر نشان کرد: از مجمع نمایندگان، اداره راه و شهر سازی و استاندار هرمزگان خواستاریم که برای جاده های روستاهای غرب فین تدبیری اساسی بیندیشند.

انتهای پیام/