ریاست محسن رضایی بر ستاد کل نیروهای مسلح تکذیب شد
+ پ -
ریاست محسن رضایی بر ستاد کل نیروهای مسلح تکذیب شد

دفتر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال اطلاعیه‌ای شایعات اخیر در خصوص سپردن مسئولیت جدیدی در نیروهای مسلح به محسن رضایی را تکذیب کرد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دفتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال اطلاعیه‌ای شایعات اخیر درخصوص سپردن مسئولیت جدیدی در نیروهای مسلح به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را تکذیب کرد.
بر پایه این خبر متن این تکذیبیه بدین شرح است:
«بسمه تعالی
اخیراً شایعاتی مبنی بر سپردن مسئولیت جدیدی در نیروهای مسلح به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در رسانه‌ها منتشر شده است که بدینوسیله تکذیب می‌شود. ایشان همانطور که بارها اعلام کرده‌اند خود را سرباز رهبر عظیم الشان انقلاب می دانند و هم‌اکنون در حال مشاوره و کمک به نیروهای مسلح هستند و هیچ تصمیم دیگری گرفته نشده است.
از رسانه های گروهی و فعالان رسانه‌های اجتماعی، درخواست می‌شود که ضمن رعایت اصول اخلاق رسانه‌ای، انتشار اخبار مرتبط با محسن رضایی را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی شخصی ایشان و یا پایگاه اطلاع رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام پیگیری کنند.
یادآور می شود اخبار مرتبط با فرمانده کل قوا تنها در صورت انتشار در پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، قابل استناد است.
بدیهی است، دفتر محسن رضایی در صورت ادامه تخلفات و شایعه پراکنی‌ها، پیگرد رسانه‌های خاطی، را از حقوق قانونی خویش می‌داند.
دفتر دکتر محسن رضایی»

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff