رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید
+ پ -
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید
مدیر کل راه آهن هرمزگان خبر داد:

رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید

مدیر کل راه آهن هرمزگان از بارگیری مستقیم حدود ۱۱ هزار تن ریل از کشتی به واگن در کمتر از ۷۲ ساعت خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد پورفخری،مدیر کل راه آهن هرمزگان با اشاره به روند رو به رشد عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در سال جاری گفت:راه آهن هرمزگان در روزهای گذشته موفق به ثبت رکورد جدیدی در زمینه تخلیه مستقیم محمولات از کشتی به روی واگن شده است.

پورفخری از بارگیری مستقیم حدود ۱۱ هزار تن ریل از کشتی به واگن در کمتر از ۷۲ ساعت خبرداد و اظهار کرد:در گذشته روند بارگیری از کشتی به واگن در مدت زمان طولانی تری انجام می شد که با هماهنگی های بعمل آمده و تامین بموقع واگن  محموله ۱۱ هزار تنی در مدت کمتر از ۷۲ ساعت بیش از ۱۷۵ واگن ریل را بارگیری و آماده حمل به مقاصد مورد نظر گردید.

وی با اشاره به  رشد۱۶ درصدی در زمینه تناژ و۲۶ درصدی در زمینه تعداد واگن در شش ماهه نخست سال افزود:درسال جاری هشت میلیون و۴۵۸ هزار و۴۵۵ تن محمولات اعم از ترانزیت، نفتی و غیرنفتی بوسیله ۱۳۶ هزارو ۶۸۲ دستگاه واگن جابجا شده است.

مدیر کل راه آهن هرمزگان تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال جاری در زمینه بارگیری تعداد ۵۱هزارو ۴۲۶دستگاه واگن به میزان ۳میلیون و ۵۰۰ هزارو۶۹۶ تن بارگیری انجام شده است که با مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیانگر رشد  ۱۷ درصدی می باشد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff