جزیره کیش رکورد دار توسعه بخش های عمرانی و زیر بنایی در کشور
+ پ -
جزیره کیش رکورد دار توسعه بخش های عمرانی و زیر بنایی در کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ثبت رکورد جدید در توسعه بخش های عمرانی و زیر بنایی جزیره کیش نسبت به سرزمین اصلی خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، علی اصغر مونسان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به فعالیت های عمرانی و زیربنایی طی سه سال گذشته در جزیره کیش گفت: در سه سال گذشته رشد قابل ملاحظه ای در بخش های زیربنایی و عمرانی صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه ۷۸ درصد از بودجه سازمان منطقه آزاد کیش صرف توسعه بخش های عمرانی و زیر بنایی شده است، تاکید کرد: تنها ۵ درصد از بودجه صرف هزینه های جاری شده و مابقی صرف هزینه های عملیاتی شده است که این آمار در کشور به نسبت بودجه کل کشور بی نظیر است و نشان می دهد که کیش به صورت پیشرو عمل کرده است.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اقتصاد مقاومتی، کیش را در میان مناطق آزاد پیشرو در تلاش برای رونق و آبادانی دانست و افزود: به رغم تمامی مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد توانستیم به اهداف برنامه ریزی شده دست پیدا کرده و در حوزه زیرساختی و زیر بنایی به نقطه قابل اتکایی برسیم که به نوعی یک جهش محسوب می شود.

وی با بیان اینکه عملکردهای سازمان منطقه آزاد کیش به صورت مکتوب ارائه شده است تا به اطلاع مردم برسد، اظهار کرد: امسال نتایج اقدامات با جمع بندی خدمت مردم ارائه شده است.

مونسان به طرح های در دست اجرا اشاره کرد که تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید و تصریح کرد: اسکله ۳۵ هزار تنی، بندرگاه و فرودگاه کیش از جمله پروژه های بسیار بزرگی است که امید است تا پایان امسال عملیات اجرایی آن به پایان برسد.

وی با تاکید بر اینکه متعهد هستیم تا پروژه ها در موعد مقرر و طبق جدول طراحی شده به پایان برسد از مراحل تکمیل پروژه فرودگاه و بندرگاه هندورابی خبرداد و افزود: اجرای این پروژه ها از شتاب خوبی برخوردار است و در میان پروژه های انجام شده ارائه این پروژه یک رکورد محسوب می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش تلاش در رونق بخش صنعت را از دیگر مواردی عنوان کرد که در طی سه سال گذشته مورد توجه مدیران و مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته و یادآور شد: رشد مناسبی در حوزه صنعت در کیش وجود داشته و حمایت از صنعت را به جد پیگیری می کنیم.

رشد صادرات، کاهش واردات و انتقال فناوری از موارد دیگری است که به گفته مونسان در کارنامه فعالیت های سازمان منطقه آژاد کیش از رتبه بالایی برخوردار است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff