رکاب زنی 74 کیلومتری دوچرخه سواران بندری تا آبگرم گنو

+ پ -
رکاب زنی ۷۴ کیلومتری دوچرخه سواران بندری تا آبگرم گنو

گروهی از دوچرخه سواران استان در برنامه ای برای حفظ محیط زیست و نشان دادن خود در مسیر و اعلام حضورشان بر این بابت که اکسیژن سالم و هوای پاکیزه برای هر ایرانیست مسیر خود را به سمت آبگرم گنو شروع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ورزش۵: گروهی از دوچرخه سواران استان در برنامه ای برای حفظ محیط زیست و نشان دادن خود در مسیر و اعلام حضورشان بر این بابت که اکسیژن سالم و هوای پاکیزه برای هر ایرانیست، روز جمعه مورخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت کرده بودند، گروه از ساعت ۶ صبح در زیر پل رسالت حرکت و مسیر خود را به سمت آبگرم گنو شروع کردند.

در طول مسیر گروه استراحت کوتاهی در منطقه باباغلام داشت و بعد از آن ادامه مسیر، که حدود ۷۴ کیلومتر طول کشید و با نظم و هماهنگی ساعت ۸  به آبگرم گنو رسیدند، بعد از انجام نرمش و شعار ورزش برای همه، در جمعی دوستانه آماده حرکت به سمت شهر بندرعباس شدند که ساعت ۱۱:۳۰ به نقطه پایانی برنامه زیر پل رسالت رسیدند.

گروه های زیادی فعالیت خود را شروع کرده اند که همواره با استعدادهای فراوان با ذوق و شوق این فرهنگ را تقابل فرهنگ های نادرست دیگر می کنند، این خود نشان دهنده فرهنگ سازی عظیمی ست که همواره برای بدست آوردن آن می جنگند تا استفاده دوچرخه در روزهای خاص به جای ماشین را زمزمه خاطر دیگران کنند.

426334722_104211_14279153201904830833

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff