رژیم آل سعود خائنین حرمین شریفین اند نه خادمین
+ پ -
رژیم آل سعود خائنین حرمین شریفین اند نه خادمین

امام جمعه شهرستان بستک گفت: اکنون موسم حج است ولی جای حاجیان ایرانی در سرزمین وحی خالیست و علت آن نیز رژیم آل سعود اند که این رژیم خائنین حرمین شریفین اند نه خادمین.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه، با اشاره به شهادت امام محمد باقر (علیه السلام)، این امام همام را شکافنده ی علم و برافراشنده ی علم و حکمت دانست و افزود: لقب باقر پیش از تولد این امام بزرگوار توسط نبی مکرم اسلام برای وی انتخاب شد و مقام علمی ایشان به اندازه ای بود که حتی مخالفان آن حضرت نیز به آن معرف بودند.

وی در ادامه با بیان نمودهایی از جهاد علمی امام محمد باقر(علیه السلام) اظهار کرد: این امام همام با علم خود، مکتب انسان ساز اهل بیت را با تربیت شاگردانی بزرگ در جهان گسترش داد.

امام جمعه شهرستان بستک بیان کرد: اکنون موسم حج است ولی جای حاجیان ایرانی در سرزمین وحی خالیست و دلیل آن هم نوکران حلقه به گوش آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که برای خدمت به زائران خانه ی خدا در جایی نشسته اند که حق آنان نیست.

وی با اشاره به سالگرد فاجعه منا و شهادت نزدیک به ۸ هزار حاجی افزود: بی کفایتی و سوء مدیریت رژیم آل سعود، عامل اصلی این فاجعه است و این رژیم خائن حتی حاضر به عذر خواهی از مسلمانان نشد و باید بی کفایتی این رژیم به گوش دنیا برسد.

قائدی افزود: امیدواریم که رژیم آل سعود به سزای اعمال خود برسند و پوزه ی آنان به خاک مالیده شود زیرا این خبیث های ملعون به دنبال زر و زور و زدن ریشه اسلام هستند اینها خائنین حرمین شریفین اند نه خادمین.

وی در پایان به حادثه ۱۱ سپتامبر اشاره کرد و این حادثه را آغازی برای جنگ افروزی استکبار جهانی به بهانه مبارزه با تروریسم در ممالک اسلامی دانست در حالی که خود سردمداران استکبار، مسببین اصلی آن حادثه هستند.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff