رژه موتوری استقبال از تمثال امام خمینی(ره) در جزیره ابوموسی
+ پ -
رژه موتوری استقبال از تمثال امام خمینی(ره) در جزیره ابوموسی

همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی،رژه موتوری و خودرویی استقبال از تمثال مبارک امام راحل در جزیره ابوموسی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نافذ آنلاین،همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی،رژه موتوری و خودرویی استقبال از تمثال مبارک امام راحل با حضور گسترده مردم و مسئولین جزیره ابوموسی از مسیر فرودگاه به دور جزیره برگزار شد.

در این آیین ده ها موتور سوار و خودرو سوار از نیروهای نظامی، انتظامی و بسیجی شهرستان پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و یا حسین (ع) را همراه با تمثال مبارک حضرت امام خمینی(ره) حمل کردند.

موتور سواران شرکت کننده در این آیین با نثار گل، یاد و خاطره ورود رهبر انقلاب اسلامی به وطن را گرامی داشته و آغاز ایام الله سی و هفتمین فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

علاوه بر این، شمار زیادی خودرو نیز که به تصاویر و عکس هایی از امام راحل مزین شده اند نیز در این رژه شرکت و با روشن کردن چراغ ها و بوق زدن های ممتد سالروز ورود امام راحل به میهن را گرامی داشتند.

در پایان تمامی موتور سواران و خودرو سواران با حضور در گلزار مطهر شهدا، با اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

DSC6997 DSC6995 DSC6994 DSC6997 DSC7000 DSC7002 DSC7007 DSC7009 DSC7010 DSC7011 DSC7017 DSC69901

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff