رویداد ایده شو در راستای توسعه خلاقیت است/ ایده شو برای رفع مشکلات آب هرمزگان ششم آبان برگزار شد
+ پ -
رویداد ایده شو در راستای توسعه خلاقیت است/ ایده شو برای رفع مشکلات آب هرمزگان ششم آبان برگزار شد

رئیس پارک علم و فناوری با اشاره به برگزاری طرح رویداد ایده شو در ششم آبان افزود: این طرح علاوه بر رفع مشکلات آب استان می تواند یک رقابتی را بین افراد شرکت کننده در مسابقه را ایجاد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ علی فتی ،رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان با اشاره به طرحی به نام رویدادی (ایده شو با موضوع آب) گفت: این رویداد با همکاری آب و فاضلاب شهری استان هرمزگان و مرکز نوآوری پارک علم و فناوری برنامه ریزی شده است که این طرح اولین باری است برای  رفع مشکلات آب و فاضلاب استان برگزار می شود.

 

 

 

وی افزود : رویداد ایده شو در ششم آبان برگزار شده است و این طرح علاوه بر رفع مشکلات آب استان می تواند یک رقابتی را بین افراد شرکت کننده در مسابقه را ایجاد کند.

 

 

 

فتی اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال ۱۳۹۴ که از سوی رهبر انقلاب به نام سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده است افراد می توانند ایدههای خودشان را برای پیاده سازی در سیستم آب و فاضلاب مطرح کنند.

 

 

 

رئیس پارک علم و فناوری تصریح کرد: رویداد ایده شو در راستای توسعه خلاقیت، نوآوری، حل مسائل و مشکلات سازمان ها و شرکت ها از طریق ایده پردازی و راه حل های نوآورانه و با درگیر کردن تمام افراد جامعه برگزار می شود.

 

 

 

وی اظهار کرد:شرکت کنندگان در این رویداد ایده های خود را در زمینه مصرف بهینه آب، کم آبی، تبلیغات در حوزه آب و فاضلاب، تصفیه بهداشتی فاضلاب، استفاده از پسآب ها ، و هر ایده دیگری که به بحث آب و فاضلاب مرتبط است، مطرح و در رویداد ایده شو آب شرکت کنند.

 

 

 

 

فتی خاطرنشان کرد: افرادی علاقه مند جهت شرکت در این طرح می توانند از طریق آدرس الکترونیکی Myevent.ir/bndideashow مراجعه کنند و ایده های خود را ارجاع دهند.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff