رویدادهای تولید محتوای دیجیتال سبب تقویت روحیه جهادی در عرصه های هنری می‌شود

غلامی گفت: برگزاری رویدادهای تولید محتوای دیجیتال به تقویت روحیه بسیجی نوجوانان و جوانان فعال در عرصه های هنری کمک می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد‌علی غلامی مدیر گروه تولید محتوای دیجیتال در رشته پویانمایی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به برگزاری سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال اظهار کرد: به برکت برگزاری چنین رویدادهایی، تیم های فعال تولید محتوا در رشته‌های مختلف در شهرستان ها با شرکت در این رویدادها، با سایر تیم های فعال در دیگر شهرستان ها و مرکز استان آشنا می‌شوند.

وی در ادامه، افزایش تولید محتوای دیجیتالی با موضوع خلیج فارس و استکبارستیزی در استان و افزایش تقویت روحیه بسیجی نوجوانان و جوانان فعال در عرصه های هنری را از دیگر برکات برگزاری چنین رویدادهایی ذکر کرد و رویداد تولید محتوای دیجیتال را ایده جذابی برای تیم های فعال در این عرصه دانست و افزود: تولید محتوای دیجیتال در رشته انمیشن، زمان‌بر است اما تولید چنین محتوایی در ۴۸ ساعت با سختی هایی همراه بوده و یک چالش محسوب می‌شود.

مدیر گروه تولید انیمیشن شهرستان میناب با بیان اینکه این گروه از چهار نفر تشکیل شده است، تصریح کرد: اعضای گروه انیمیشن شهرستان میناب در رده های سنی ۱۷ تا ۲۷ ساله گرافیست فعال حوزه فیلم سازی فعالیت دارند که بنده بهمراه محسن عباسی ، یونس نورالدینی و علیرضا غلامی از اعضای شرکت کننده این گروه در این رویداد هستیم

غلامی، انتخاب موضوع رویداد مبتنی بر «استکبارستیزی» را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: ضروری است محتویات بیشتری با موضوع «شهدای خلیج فارس» در استان تولید شود. چراکه کمبود این موضوع کاملا ملموس است و اینکه جوانان هنرمند هرمزگانی از استعدادهای بی نظیر تولید محتوای دیجیتال در حوزه‌های مختلف برخوردارند و تحقق این امر مهم نیازمند حمایت از این استعدادهاست.

وی در پاسخ خبرنگار هرمز مبتنی بر وجه تمایز سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال نسبت به مرحله قبل گفت: برای نخستین‌بار است که در این رویداد شرکت می کنم اما به اذعان دوستان شرکت کننده در دوره قبل، در این دوره از امکانات برخوردار بوده و فضاسازی‌ ها بهتری صورت گرفته است.

مدیر گروه تولید محتوای دیجیتال شهرستان میناب بیان کرد: بهتر بود قبل از برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال، کارگاه آموزشی ویژه تیم های شرکت کننده در این رویداد برگزار می‌شد تا اعضای تیم ها با سطح آگاهی و اطلاعات بیشتر جهت تولید محتوای فاخر در این رویداد حضور می‌یافتند.

غلامی در پایان افزود: تولید محتوا در حوزه دیجیتال، از دو بخش سخت افزار و مبانی تشکیل شده که متاسفانه در هر دو بخش، ضعف داریم لذا می طلبد که مسوولان و دستگاه های متولی حوزه انقلاب نسبت به رفع ضعف های موجود حمایت و همکاری کنند.

انتهای پیام/