رونمایی از بازی «نجات آزادی» با موضوع نجات «جرج فلوید»

در حاشیه مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران در حال برگزاری است، از بازی «نجات آزادی» با موضوع نجات «جرج فلوید» رونمایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در حاشیه مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران در حال برگزاری است، از بازی «نجات آزادی» با موضوع نجات «جرج فلوید»  با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین رونمایی شد.

بازی سه بُعدی “نجات آزادی” ویژه پلتفرم اندروید با موضوع محوری اعلام شده در رویداد تولیدمحتوای سال گذشته می باشد که در خصوص نجات جورج فلوید در ژانر اکشن هیجانی طراحی شده است.

این بازی نمایشگر و جلوه مبارزه با نژادپرستی در مهد حکومت مدعیان آزادی ست که در سبک اول شخص در ۳۰ مرحله با مراحل مختلف با درجه سخت و آسان و در شرایط گوناگون آب و هوایی به مرحله اجرا درآمده است.
نجات آزادی، در فاز نخست اجرا به صورت امتیازی می باشد و در مراحل بعدی با گذشت از بخش های مختلف که به تدریج سخت تر خواهد شد به مراحل بالاتر می رسد که در فضای شهری واشنگتن دی سی در ایالات متحده صورت می‌پذیرد که پس از اعتراضات مردمی علیه حکومت حاکم بر آمریکا؛ کاراکتر باید برای نجات جان خود از موانع و دشمنان بگذرد در مقابل هجوم شخصیت های دشمن از خود دفاع کند.
گفتنی است بازی نجات آزادی ساخته شده با موتور بازیسازی Unity و نوع رندرینگ URP و پلتفرم های قابل دسترس اندروید و ios است که شامل  ۳۰ مرحله می شود.
همچنین اپلیکیشن اندرویدی “روح نواز” که موضوع ویژه بخش نرم افزارهای ویژه تلفن همراه در رویداد گذشته می باشد هم در نسخه اولیه با قابلیت های یک بانک جامع محتوای ادعیه  و مناجات طراحی شد که منحصر بفرد بودن آن از باب امکانی ست که کاربر ضمن اطلاع از فاصله خود با آرامگاه های شخصیت های دینی و قبور ائمه اطهار (ع) در صورت ورود به این اماکن به صورت خودکار از زیارت نامه و ادعیه مرتبط با آن مکان به صورت آفلاین بر روی تلفن همراه خود می شود.
ضمن این که ادعیه روز و مناجات های مناسبتی نیز به صورت آفلاین در تاریخ های خود بر روی گوشی کاربر اجرا خواهد شد.
بنابراین گزارش، مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج ظهر امروز در سالن رویدادهای شهید فخری زاده مجموعه بسیج دانشجویی و با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین  آغاز شد و این رقابت با حضور  ۱۰۸ تیم تخصصی از سراسر کشور از ساعت ۱۳ امروز تا ساعت ۱۳ روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت و در نهایت از نفرات برتر در رشته های تولید بازی های رایانه ای، انیمیشن و نرم افزار ویژه تلفن همراه تجلیل خواهد شد.
انتهای پیام/