روند ساخت مسجد امام محمد باقر (ع) بندرعباس به کندی پیش می رود/نیازمند کمک خیرین هستیم/ در آشپزخانه مسجد آموزش قرآن را برگزار می کنیم
+ پ -
روند ساخت مسجد امام محمد باقر (ع) بندرعباس به کندی پیش می رود/نیازمند کمک خیرین هستیم/ در آشپزخانه مسجد آموزش قرآن را برگزار می کنیم

عملیات ساخت مسجد امام محمد باقر (ع) واقع در بلوار امام حسین (ع) کوی نیایش بندرعباس به دلیل مشکلات عدیده مالی به کندی پیش می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  فرهنگ کده ؛ عملیات ساخت مسجد امام محمد باقر (ع) واقع در بلوار امام حسین (ع) کوی نیایش بندرعباس به دلیل مشکلات عدیده مالی به کندی پیش می رود.

 

تنها مردم خیر در حد توان کمک هایی برای ساخت مسجد امام محمد باقر (ع) ارائه کرده اند ولی وعده های فراوان مسئولین برای کمک به ساخت مسجد این استان هنوز تحقق نیافته است.

 

مریم مصلی نژاد، مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد امام محمد باقر (ع) بندرعباس در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده ؛ اظهار کرد: قریب به ۷ سال است که ساخت این مسجد آغاز شده است اما هنوز پس از گذشت ۷۷ سال هنوز ساخت این مسجد به اتمام نرسیده است.

 

وی با بیان اینکه روند ساخت مسجد امام محمد باقر (ع) به کندی پیش می رود ؛ تصریح کرد: برای اتمام ساخت این مسجد نیازمند کمک خیرین هستیم .

 

مصلی نژاد بیان کرد: کانون فرهنگی و هنری مسجد امام محمد باقر (ع) همه ساله برنامه های مختلفی را برگزار می کند که از جمله آموزش قرآن؛ خیاطی؛ نقاشی؛ عروسک سازی و نقاشی روی شیشه و…می باشد که مربی آموزش آنها از بسیجیان این مسجد استفاده می کنیم که نصفی از هزینه های برگزاری این آموزشها به مسجد اهدا می شود.

 

مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد امام محمد باقر (ع) بندرعباس اضافه کرد: ۴ سال در حیاط مسجد به نونهالان و بزرگسالان آموزش قرآن و ….می دادیم چرا که مکانی برای برگزاری آموزش نداشتیم.

 

وی با بیان اینکه برای رضای خدا و آخرت خود در این مسجد فعالیت می کنم؛ گفت: تمام وقت در مسجد هستیم و خانوادگی در مسجد فعالیت می کنیم و مسئول تمام برگزاری مراسمات این مسجد برعهده خودم و دیگر خانم های مسجد است.

 

مریم مصلی نژاد ادامه داد: مکان کانون فرهنگی و هنری مسجد امام محمد باقر (ع) کوچک است و به سختی فعالیت می کنیم و در حال حاضر آموزش قرآن را در آشپزخانه این مسجد برگزار می شود.

 

مسئول کانون فرهنگی و هنری مسجد امام محمد باقر (ع) بندرعباس خاطر نشان کرد: هرساله ۳ الی ۴ بار اعضای کانون فرهنگی و هنری این مسجد به اردوی مشهد مقدس می بریم و نونهالان را تفریح می بریم که هزینه های تفریح اعضای این کانون توسط خود اعضا انجام می شود که نیازمند کمک خیرین هستیم.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff