روند اداری سازمان ها مانعی برای تولید است/ رکود اقتصادی بیشتر ضربه را به بازار وارد کرد
+ پ -
روند اداری سازمان ها مانعی برای تولید است/ رکود اقتصادی بیشتر ضربه را به بازار وارد کرد

مدیرعامل شرکت تولید قایق و شناورهای فایبرگلاس با بیان اینکه روال دست و پاگیر سازمانی باعث کناره گیری تولید کننده از عرصه تولید می شود، افزود:در دو سال اخیر به دلیل کمبود نقدینگی بازار رونق خود را از دست داده و مردم توانایی خرید را از دست داده اند.

علی جهانگیری، مدیرعامل شرکت تولید قایق و شناورهای فایبرگلاس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به فعالیتش در عرصه تولید گفت: بیش از ۲۸ سال است که در زمینه تولید قطعات فایبرگلاس و شناورهای دریایی تا طول ۱۰ متر فعالیت می کنم و فعالیت خود را در زمینه تعمیر شناورها آغاز کردم.

 

 

 

 
وی با بیان اینکه گاها از استان های همجوار سفارش تولید داریم، افزود:در طول سالهای فعالیت خود از سوی هیچ ارگانی حمایت نشدیم و از تاکنون از هیچ گونه تسهیلات بانکی استفاده نکرده ام.

 

 

 

 

جهانگیری با بیان اینکه سیستم اداری و روند کاغذ بازی سازمانها مانعی برای تولید است، اظهار کرد: برای ساخت هر شناور بیش از ۴۰ میلیون تومان هزینه می شود که روال دست و پاگیر سازمانی منجر به خسارت و کناره گیری تولید کننده از عرصه تولید می شود.

 

 

 

 
وی با اشاره به رکود بازار اظهار کرد: در دو سال اخیر به دلیل کمبود نقدینگی بازار رونق خود را از دست داده و در این مدت هیچ درآمدی عاید تولیدکنندها نمی شود.

 

 

 

 
جهانگیری تاکید کرد: رکود اقتصادی بیشتر ضربه را به بازار وارد کرده است چرا که مردم در دوران تورم توانایی خرید داشتند اما هم اکنون که نرخ تورم کاهش یافته قدرت خرید مردم نیز پایین آمده است.

 

 

 

 
مدیر عامل شرکت تولید شناورهای دریایی سیاست دولت برای ارائه وام را باعث بدهکاری مردم دانست و تصریح کرد:تا زمانی که تولید و بازار کشور رونق نگیرد مردم توانایی بازپرداخت وام ها را ندارد و این سیاست دولت بی نتیجه خواهد بود لذا دولت باید در صدد چاره ای برای حل موانع تولید و بازار فروش باشد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff