روشنگری افراد با صلاحیت راه مبارزه با تحریف اندیشه های امام راحل است
+ پ -
روشنگری افراد با صلاحیت راه مبارزه با تحریف اندیشه های امام راحل است
نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان در گفتگو با هرمز:

روشنگری افراد با صلاحیت راه مبارزه با تحریف اندیشه های امام راحل است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت:راه مبارزه با تحریف اندیشه های امام ا روشنگری افراد با صلاحیت و مطمئن است چرا که کتاب هرچه گویا باشد باید تفسیر شود .

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تحریف اندیشه های امام راحل گفت:پدیده تحریف یک پدیده عام است که در دوره های تاریخی شاهد آن بوده ایم و در ادیان گذشته نیز کتاب های دینی را واژگون کردند.

وی با اشاره به حریف تورات افزود:نسبت دادن مصادیقی مانند شرابخواری، تجاوز و گذراندن انسان از کوره های اجر پزی به پیامبران نمونه ای از تحریف های دروغی و ساخته دست انسانهای سود جو بوده است.

نعیم آبادی با بیان اینکه در اسلام نتوانستد تحریف ایجاد کنند و فقط معانی و مفاهیم قرآن تغییر داده شد، اظهار کرد:تفاسیری که از زهد و قناعت وجود دارد برگرفته از فضای تحریفی است.
وی با اشاره به اینکه انقلاب ما نیزاز این اصل مستثنی نیست، تصریح کرد: برخی بر اساس جهل و سود جویی بسیاری از مفاهیم انقلاب را که خط راستین امام راحل بود را وارونه اعلام کردند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه رهبر محورهای اصلی خط امام را اعلام کردند،تاکید کرد:راه مبارزه با تحریف ها روشنگری افراد با صلاحیت و مطمئن است .
وی افزود:در تحریف وقتی سلیقه ها کج باشد متانت متن را بر اساس سلیقه های شخصی تغییر می دهند.

نعیم آبادی خاطر نشان کرد: اندیشه های امام را باید صاحب نظران و کسانی که با خط فکری امام و رهبر انقلاب همسو هستند بیان کنند چرا که کتاب هرچه گویا باشد باید تفسیر شود .

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff