روستاییان توان پرداخت هزینه بالای آب و برق خود را ندارند
+ پ -
روستاییان توان پرداخت هزینه بالای آب و برق خود را ندارند

نماینده شرق هرمزگان در مجلس اظهار کرد: روستاهای شرق استان مانند بشاگرد که بسیاری از این مناطق هم اکنون یک راه ارتباطی مناسب ندارد اهالی آن از بی آبی رنج می برند و از شما خواستاریم که اعتبارات شرق استان بخصوص در زمینه آب و برق تقویت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سید مصطفی ذوالقدر، نماینده مردم میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد در نشست مشترک مدیران آب و برق هرمزگان که با حضور وزیر نیرو با اشاره به آیاتی از قرآن کریم که همه موجودات را به وسیله آب نگه داشته ایم ،اظهار کرد: در بیشتر مناطق استان هرمزگان خصوصا شرق استان با مشکل کمبود آب قرار گرفته ایم که این مشکل دیگر توان کار را برای افراد آن منطقه وجود ندارد.

وی افزود: شهرستان میناب که بهشت جنوب معرفی شده است الان با مشکل ۹۰ درصدی روبرو شده  و در حال از بین رفتن است از وزیر نیرو می خواهم به این شهرستان یک سفر داشته باشید تا بتوانیم مشکلات این اهالی را مشاهده کنید.

نماینده مجلس اظهار کرد: روستاهایی مانند بشاگرد که بسیاری از این مناطق هم اکنون یک راه ارتباطی مناسب ندارد اهالی آن از بی آبی رنج می برند و از شما خواستاریم که اعتبارات شرق استان بخصوص در زمینه آب و برق تقویت شود. 

ذوالقدر خاطرنشان کرد: قیمت بالای آب و برق در روستا بالاست و روستاییان با توجه به مشکلات فراوانی در بحران خشکسالی توان پرداخت هزینه بالای آب و برق خود را ندارند.

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff