روز ۱۳ آبان یادآور بیرون راندن مظهر استکبار است
+ پ -
روز ۱۳ آبان یادآور بیرون راندن مظهر استکبار است

۱۳ آبان، روز دستگیری و تبعید حضرت امام ـ آن نور قبیله ی قبله ، روز کشتار دانش آموزان، روز تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان ایمان مدار و عدالت پناه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 وَلَقَدْ بَعَثْنَا فِی کُلِّ أُمَّهٍ رَّسُولًا أَنِ اعْبُدُواْ اللّهَ وَاجْتَنِبُواْ الطَّاغُوتَ. سوره النحل آیه ۳۶
ما در هر امتى رسولى فرستادیم که خداى یکتا را بپرستید ، و از طاغوت اجتناب کنید.

روز ۱۳ آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن مظهر استکبار یعنی آمریکا از ایران نقش اساسی دارد.

۱۳ آبان، روز دستگیری و تبعید حضرت امام ـ آن نور قبیله ی قبله ، روز کشتار دانش آموزان، روز تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان ایمان مدار و عدالت پناه است. این مناسبت ها ایجاب می کند که همه باهم به قول آن بزرگ زادِ خورشیدگون، هرچه فریاد داریم بر سر آمریکا بزنیم.

سیزده آبان از جمله روزهای پرفروغی است که در تاریخ ایران زمین، همواره برجسته و سربلند است. سیزده آبان، روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می توان در برابر هر طاغوتی که هر چند خودش را قدرت مند نشان دهد ایستاد. در سیزده آبان ثابت شد که با تکیه بر قدرت آن بزرگوار آفریننده و توانای زنده می توان، استعمار را به خاک مذلت افکند. درسیزدهم آبان این نکته به اثبات رسید که می توان امنیت و آرامش را از حق کشان و ستم کیشان که به مظلومان امنیت و آسایش نمی دهند، باز گرفت. حماسه ی سیزده آبان ثابت کرد که همه ی قدرت های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی، از درون، پوچ و پوشالی هستند در این حماسه، مردم عدالت خواه و ایمان مدار ما، خویشتن را باور کردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده ای کج اندیش و کوته فکر هم چون کوهی استوار است، «کاهی» بیش نیست.

در سیزدهم آبان، وحدت کلمه معنا شد؛ تکیه بر محبوب بندگان و خدای خمینی آفرین، تفسیر شد و قدرت رهبری دینی بار دیگر تجربه گشت.

حماسه ی سیزده آبان به همه ی مستضعفان آموخت که می توانند چپاول گران را به زباله دان تاریخ بسپارند و درسی بزرگ را یاد آور مسلمانان شد که در معبد انسانیت، آزادنه و آگاهانه در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید، به نماز بایستند، تنها در برابر «اللّه » به کرنش و سجود بنشینند و جز او، همه را طرد کنند. این واقعه خجسته به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، سست و شکستنی است.

بیاییم کران تا کران، حیات را از تحرّک و مبارزه و فریاد علیه مستکبران، سرشار سازیم و از هیچ قدرتی جز خداوند باک نداشته باشیم و در برابر هیچ گردن کشی، سر فرود نیاوریم؛ هم چنان که تاکنون این گونه بوده ایم. اکنون که به یاری حق و با رشادتهای دلیر مردان این سرزمین جمهوری اسلامی در جهان و بالاخص منطقه دست برتر را دارد و تئوری مدیریت جهانی بر مبنای شیعه ناب علوی در حال تبدیل از«ارمان»به واقعیت است،ما دانشجویان بسیجی جایگاه خود را در هندسه قدرت کنونی نظام اسلامی به خوبی درک کرده،اجازه نفوذ سیاسی،فکری و فرهنگی را به دشمن نداده و در برابرهرگونه تلاش دشمن برای ایجاد فاصله میان ملت و حاکمیت نیز ایستادگی خواهیم کرد و امسال پرشورتر از سالیان گذشته فریاد مرگ بر آمریکا ی خود را که نمادی از استکبارستیزی است بر خواهیم اورد.

“شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان هرمزگان”

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff