روز قدس نه تنها برای دفاع از حقوق مظلومین فلسطین، بلکه روز دفاع از حقوق مظلومین سراسر جهان است
+ پ -
روز قدس نه تنها برای دفاع از حقوق مظلومین فلسطین، بلکه روز دفاع از حقوق مظلومین سراسر جهان است

استاد اخلاق حوزه علمیه اظهار کرد: مردم شریف و ولایتمدار استان هرمزگان امسال باید با حضور چشمگیر و پرشورتر خود نسبت به سال‌های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مظلومین عالم را بار دیگر به جهانیان ثابت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله سید محمد علی معصومی استاد اخلاق حوزه علمیه ، در گفتگو با خبرنگار  رفتارنیوز، گفت: کارها و حرکاتی که به واسطه بدن در زندگی تحقق پیدا می کند رفتارمی گویند، گیر ما در نداشتن رفتار درست و تکبر است، اگر وقتی تکبر به سراغمان آید به اولین مرحله خلقت و آخرین مرحله حیات مادی توجه داشته باشیم یعنی به این که روزی از نطفه ای بد بو و نجس به دنیا آمده ایم و در آخر هم به مرده متعفن می شویم بنگریم دیگر تکبر نخواهیم داشت.

 

 

وی افزود : انتظار است که جوانان ما مطابق با رفتار و سیره پیامبر(ص) عمل نمایند چون پیامبر نیز جوان بوده و به شکلی رفتار می نمود که همه آن را می پسندیدند، نمونه کامل اسوه حسنه بود که این نمونه هم به جوانان، میان سالان و بزرگ سالان از آن می توانند بهره ببرند.

 

 

استاد اخلاق در بخش دوم بیانات خود ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، گفت: رژیم ملعون صهیونیستی بر خلاف خیال خام سیاست ‌بازان خبیث این رژیم غاصب ، کودک کش و محکوم به زوال و نابودی است، روز قدس نه تنها برای دفاع از حقوق مظلومین فلسطین، بلکه روز دفاع از حقوق مظلومین سراسر جهان دربرابر ظلم های حاکم بر جوامع مختلف است .

آیت الله معصومی تصریح کرد: روز جهانی قدس امسال با توجه به شرایط حاکم بر خاورمیانه و دنیای اسلام از حساسیت‌های متفاوتی برخوردار شده است، لذا روز قدس فرصتی است که در آن امت واحده اسلامی در کنار یکدیگر در مقابل اشغالگران قدس شریف صف‌آرایی می‌کنند.

وی در پایان تاکید کرد: مردم شریف و ولایتمدار استان هرمزگان امسال باید با حضور چشمگیر و پرشورتر خود نسبت به سال‌های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مظلومین عالم را بار دیگر به جهانیان ثابت کنند.

انتهای پیام /ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff