روز قدس نماد وحدت ميان مسلمانان جهان اسلام است
+ پ -
روز قدس نماد وحدت میان مسلمانان جهان اسلام است

فرماندار حاجی آباد گفت: مومنین و روزه داران عزیز ،خواهران و برادران روز قدس نماد یکپارچگی و وحدت میان جهان اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع  رسانی هرمز به نقل از  پیارم ، جهانگیری در سخنان خود در جمع مردم روزه دار و مومنی که در راهپیمایی شرکت نموده بودند ضمن محکوم نمودن جنایات فجیع اسرائیل در فلسطین و همچنین دیگر گروهکها اظهار داشت : مومنین و روزه داران عزیز ،خواهران و برادران روز قدس نماد یکپارچگی و وحدت میان جهان اسلام است.
جهانگیری اظهار داشت: یکی از ابعاد راهپیمائی روز قدس بعد انسانی است، چراکه انسان‌ها همواره در مقابل ظلم قرارگرفته‌ و از مظلومان حمایت کرده‌اند.
وی افزود: امروز مردم فلسطین در مظلومیت قرار گرفته‌اند و تمامی مردم دنیا به ویژه مردم مسلمان جهان وظیفه دارند که از آنها حمایت کرده و فریاد استکبارستیزی سر دهند.
فرماندار حاجی آباد عنوان کرد: امروز که رژیم صهیونیستی به مسلمانان در منطقه فلسطین تجاوز کرده و تمامی خصوصیات یک ظالم را دارد ما نمی‌توانیم سکوت کنیم و وظیفه دینی ملت مسلمانان جهان است که فریاد استکبار ستیزی سر دهند.
جهانگیری در پایان خطاب به حاضرین نیز اظهار داشت : به هوش باشید که این مقاومت ها نتیجه می دهد، نص صریح آیات قرآن است که زمین را مستضعفین و مظلومین به ارث می برند، و امروزه در عراق و فلسطین مستضعف چه کسی است ؛ مستضعف کسی است که سنگ و چوب صلاح اوست، کسی که در غزه این روزها با لب روزه در زیر آوار می ماند، زنان و کودکانی هستند که بی گناه و بی دفاع مورد هجوم وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار گرفته اند. پس بدانید که پایان این مقاومت ها و همدلی ها، با این اتحادی که صورت گرفته است قطعا پیروزی است.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff