روز قدس روز دفاع از مستضعفان در مقابل مستکبران است/هر گونه سازش با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی غیر ممکن است
+ پ -
روز قدس روز دفاع از مستضعفان در مقابل مستکبران است/هر گونه سازش با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی غیر ممکن است

فرماندار رودان هر گونه سازش را با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را غیر قابل ممکن دانست و ادامه داد: رویه های این ظالمان، زور گویی، ستم و کودک کشی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه رودان، روز قدس را یک دوراندیشی بسیار مهم از سوی امام خمینی (ره) دانست و اظهار کرد: روز قدس روز دفاع از مستضعفان در مقابل مستکبران است، و با نامگذاری روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، این روز برای همیشه جاوید و ماندگار می ماند.

 

وی با تقدیر از حضور پرشور و با شکوه مردم شهرستان رودان در راهپیمایی روز جهانی قدس افزود: این روز بعنوان نماد دفاع از مظلوم در مقابل ظالم و پیروی از منویات مقام معظم رهبری واطاعت از فرمان گرانبهای امام راحل و پشتیبانی از قبله اول مسلمین است.

 

محمودی هر گونه سازش را با رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی را غیر قابل ممکن دانست و ادامه داد: رویه های این ظالمان، زور گویی، ستم و کودک کشی است.

 

فرماندار رودان با بیان اینکه روز قدس روز اتحاد ملت ها و روز فریاد یکپارچه ملت بزرگ ایران در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است اضافه کرد: این حضور بطور قطع آنان را برای ادامه مبارزه تا آزادی کامل سرزمینشان مصمم تر می کند.

 

وی با اشاره به هفته مبارزه با قاچاق کالا و ارز خاطر نشان کرد:سال ۹۵ با دوراندیشی مقام معظم رهبری مزین بنام سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل شد، اقتصاد مقاومتی، اقتصادیست که اتکاء به درون داشته باشد و آسیب پذیری آن هم به تولید بستگی دارد و قاچاق کالا از جمله معظلاتی است که آسیب های فراوانی به تحقق تولید داخلی وارد کرده است.

 

محمودی تصریح کرد: این پدید و معظل اجتماعی، اهداف فرموده معظم له را در بحث اقتصاد مقاومتی تحت شعاع قرار می دهد و باعث کاهش انگیزه در بین تولید کنندگان می شود.

 

محمودی پیامدهای منفی قاچاق کالا را منحصر به تولید ندانست و عنوان کرد: این امر باعث بیکاری و ورود بی رویه کالاهای کم ارزش خارجی نیز به کشور می شود.

 

فرماندار رودان گفت:برخورد با این موضوع تنها منحصر به بحث انتظامی نیست بلکه نیاز به یک فرهنگ سازی جدی است و مشارکت مردم در کنار دولت منجربه تحقق این امر خواهد شد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: سیاست هایی که دولت در این راستا در پیش گرفته است رقم کاهش کالا قاچاق را به ۱۰ میلیارد دلار در کشور رسانده است، و هرگونه مقابله دولت در این زمینه هزینه بردار است که حتی هزینه های سیاسی و امنیتی را نیز شامل می شود و کم هزینه ترین راه مبارزه ،مشارکت مردمی است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff