روز قدس آرمانی برای دفاع از فلسطین و مبارزه با ظلم و ستم استکبار جهانی است
+ پ -
روز قدس آرمانی برای دفاع از فلسطین و مبارزه با ظلم و ستم استکبار جهانی است

فرماندار شهرستان سیریک گفت: روز قدس روز فریاد خواهی ملت های مسلمان بر علیه ظلم و ستم رژیم اشغالگر قدس است و این روز امروز در جهان اسلام به آرمانی برای آزادسازی قدس شریف و مبارزه با استکبار میان مسلمانان تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سعید الله مبارکی فرماندار سیریک در مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: مردم شیعه و سنی شهرستان سیریک همزمان با سراسر کشور و کشورهای مسلمان با حضور پرشور خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب انزجار خود را از رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیست و هم پیمانانش اعلام می کنند.

 

وی افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس اهمیت فوق العاده ای در جهان اسلام برخوردار است برای اینکه رژیم غاصب صهیونیست نه تنها به کشتار ، غارت و چپاول و سرزمین فلسطین تجاوز کرده بلکه به اولین قبله مسلمین جهان تجاوز و بی حرمتی کرده است.

 

مبارکی خاطرنشان کرد: روز قدس متعلق به مردم و اسلام است و از افتخارات ملت ایران است که این روز توسط بنیانگدار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) برای مبارزه با ظلم و ستم استکبار جهانی و رژیم  غاصب و آدم کش اسرائیل و بیداری و همبستگی ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان  نامگذاری و بنا نهاده شده است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: روز قدس روز تجلی وحدت مسلمانان جهان اعم از شیعه و سنی بر علیه رژیم غاصب صهیونیسم و نماد اتحاد و دفاع  از مردم مظلوم فلسطین است و تحکیم وحدت مسلمانان جهان برای آزاد سازی قدس از دست رژیم اشغالگر صهیونیسم و محو آن از صفحه روزگار است.

 

این مسئول یادآور شد: برای همه مسلمانان روز قدس یک روز شاخص و مهم است و روزی است که باید محور وحدت باشد و مسلمانان با وحدت و بسیج عمومی در برابر تمامی مخالفان خود ایستادگی کنند و نشان دهند که فلسطین تنها نیست و قدس متعلق به اسلام و جهان اسلام است و در آینده ای نزدیک به اسلام بر خواهد گشت.

 

فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد:  مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امسال بسیار متفاوت است برای اینکه در خواب و همراهی برخی کشورهای به ظاهر مسلمان منطقه بیشتر همراهی و بیعت با رژیم غاصب و آدم کش صهیونیسم  دارند و از طرفی با ایجاد و راه اندازی گروههای تکفیری و داعشی برادران و خواهران خود را در کشورهای مسلمان عراق ، سوریه ، بحرین و فلسطین  می کشند و این روز یک فرصتی برای محکوم کردن همه این جنایات بی شرمانه و خائنانه است.

 

مبارکی اضافه کرد: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس  در شهرستان سیریک بعد از نماز جمعه های اهل تسنن و تشیع شهرستان از محل مسجد صاحب الزمان (عج) تا مسجد جامع فکری ( میدان کشاورز) با حضور همه مردم مسلمان و مومنین روزه دار  برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff