روز قدس، روز احیای روحیه ظلم ستیزی و نمادی از وحدت امت اسلامی است
+ پ -
روز قدس، روز احیای روحیه ظلم ستیزی و نمادی از وحدت امت اسلامی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی به مناسبت روز قدس این روز را روز احیای روحیه ظلم ستیزی و نمادی از وحدت امت اسلامی در جهان خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس ؛  علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: روز قدس روز احیای روحیه ظلم ستیزی و نمادی از وحدت امت اسلامی در رو یا رویی با جنایات صهیونیسم جهانی است. این روز یادگار، ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و نشانگر عزم جدی مسلمانان ایران و جهان برای آزاد سازی قدس از چنگ دژخیمان و رهایی مردم بی دفاع فلسطین از ظلم و آوارگی است.

 

وی افزود: سال هاست که به برکت روشنگری نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئله قدس و فلسطین به مهم ترین دغدغه جهان اسلام مبدل شده است، اگرچه در سایه سکوت مرگبار جوامع بشری و موضع منفعلانه آنان، جنایات رژیم صهیونیستی علیه زنان و کودکان بی دفاع فزونی یافته است. این امر وظیفه جامعه جهانی را در برابر این فجایع سنگین تر می کند چرا که رژیم اشغالگر قدس با عملکرد ددمنشانه خود ارزش های انسانی را نشانه رفته است و هر فرد صاحب تفکر و اندیشه به ویژه مسلمانان که پیرو آیین صلح و دوستی هستند می بایست برای حفظ کرامت انسانی و احقاق حقوق برادران و خواهران مسلمان خویش در عرصه گیتی تلاش کند.

مونسان ادامه داد: امید است امسال نیز ساکنان و گردشگران شریف و متعهد جزیره کیش با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن اعلام حمایت همه جانبه از مسلمانان فلسطین و ابراز نفرت و انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی، موجب دلگرمی مردم آزاده و بی دفاع فلسطین شده و با اقتدار خود ثابت کنند که سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدا نشدنی دارد.

وی تاکید کرد: از خداوند بزرگ می خواهم در سایه قبولی طاعات و عبادات روزه داران در شب های پر برکت قدر، زیباترین تقدیر را برای جهان اسلام رقم زده تا شاهد همدلی و همگرایی امت اسلامی و برپایی عدل و داد در سراسر جهان باشیم.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff