روز جهانی قدس روز همبستگی امت اسلامی است
+ پ -
روز جهانی قدس روز همبستگی امت اسلامی است

فرمانده ناحیه سپاه پارسیان گفت : روز جهانی قدس روز همبستگی امت اسلامی در حمایت از آرمان فلسطین و روز وحدت تمام آزادی خواهان و حق طلبان جهان در نفی ظلم و تجاوز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از  پارسیان خبر، جلسه هماهنگی روز قدس در دفتر فرمانداری شهرستان و با حضور مسئولین شهرستان برگزار گردید.

 

سرهنگ رستمی فرمانده ناحیه پارسیان در این جلسه اظهار داشت: روز جهانی قدس روز همبستگی امت اسلامی در حمایت از آرمان فلسطین و روز وحدت تمام آزادی خواهان و حق طلبان جهان در نفی ظلم و تجاوز است.

 

وی  گفت : حضرت امام (ره) قبل از انقلاب اسلامی مبارزه خود را با رژیم غاصب شروع کرده بودند و پس از بمباران جنوب لبنان در ۱۶مرداد ۵۸ جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس اعلام کردند.

 

فرمانده ناحیه پارسیان خاطرنشان کرد: امسال با توجه به حرکات شیطانی و به نشانه رفتن خط مقاومت در سوریه توسط مزدوران غربی و صهیونیستی مردم ایران حمایت خود را از خط مقاومت نیز ثابت خواهند کرد .

 

سرهنگ رستمی همچنین بر جایگاه والای قدس در اسلام تأکید و افزود: قدس بر اساس روایات،حرم و مأمن اولیای خدا بوده است و در اسلام نیز از جایگاه والایی برخوردار می باشدو مردم پارسیان نیز با زبان روزه و یک دل با مسلمانان جهان حمایت خود را اعلام خواهند کرد . گفتنی است این مراسم بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در پارسیان برگزار می شود.

 

انتهای  پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff