روز جهانی قدس خیزش مسلمانان در برابر ائتلاف صهیونیست است
+ پ -
روز جهانی قدس خیزش مسلمانان در برابر ائتلاف صهیونیست است

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان بندر خمیر گفت: روز جهانی قدس، یعنی ایجاد موج سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جهان اسلام، با هدف خنثی کردن موج تبلیغی و رسانه ای صهیونیستی، یعنی خیزش مسلمانان در برابر ائتلاف صهیونیست.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  لوار ، در آستانه برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، زاهری رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان بندر خمیر ، کارکنان دانشگاه پیام نور و همچنین مردم دلیر شهرستان بندر خمیر را به حضور یکپارچه و گسترده دراین راهپیمایی بزرگ و جهانی فراخواندند.

 

احمد زاهری رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر ضمن تسلیت شهادت حضرت علی (ع) گفت: شناخت شخصیت، کردار، منش و عظمت حضرت علی(ع) یکی از الزامات اساسی در زندگی است تا به کمال عزت و سربلندی برسیم .
زاهری با اشاره به فلسفه روز قدس خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس، یعنی ایجاد موج سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جهان اسلام، با هدف خنثی کردن موج تبلیغی و رسانه ای صهیونیستی، یعنی خیزش مسلمانان در برابر ائتلاف صهیونیست.
رئیس دانشگاه پیام نور بندر خمیر با اشاره به فرا رسیدن هفته پایانی ماه مبارک و فرا رسیدن روز قدس تصریح کرد: امسال سال حساسی است و توصیه داریم که مردم شهرستان بندرخمیر روز جهانی قدس را گرمتر و پرشورتر از سالهای گذشته برگزار کنند و به دنیای استکبار نشان بدهند که در همه حال فلسطین و مبارزه با استکبار و ظالمان جهان از اصلی ترین اهداف انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

 

انتهای خیر/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff