روز جهانی قدس، جنایت های اسرائیل غاصب را برای مردم جهان آشکار کرد
+ پ -
روز جهانی قدس، جنایت های اسرائیل غاصب را برای مردم جهان آشکار کرد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش گفت: برپایی راهپیمایی های روز جهانی قدس، جنایت های اسرائیل غاصب در فلسطین اشغالی را برای مردم جهان برملا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حسن صنعتکاران فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش در گفتگو با خبرنگار کیش پرس گفت: رژیم صهیونیستی اسرائیل با کمک دولت منحوص انگلستان اقدام به اشغال سرزمین فلسطین کرد و با کمک هایی که از سوی کشورهای غربی به وی می شد توانست قدرت نظامی خود را افزایش داده و در یک جنگ ۶ روزه بر اعراب غلبه کند.

 

وی افزود: اسرائیل و کشورهای غربی با جهت دهی به افکار عمومی سعی کردند به کار خود مهر صحت زده و نظر مجامع بین المللی را به سوی خود جلب کنند.

 

صنعتکاران با تشریح بخشی از تاریخ اشغال فلسطین توسط رژیم غاصب اسرائیل اظهار کرد: رژیم منحوس سابق ایران هم از همراهان صهیونیسم غاصب اسرائیل بود و کمک های زیادی از جمله سوخت اسرائیل را تامین می کرد.

 

وی تاکید کرد: با توجه به این که یکی از مهمترین آرمان های انقلاب اسلامی دفاع از مظلوم در مقابل ظالم بود امام خمینی(ره) آخرین جمعه سال را جمعه مشترک بین اهل سنت و شیعه نام گذاری کرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با بیان اینکه امروز ارجحیت دنیای اسلام نجات مردم فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی اسرائیل است ابراز کرد: امام خمینی (ره) با این حرکت ارزشمند و تاریخی روحیه مقاومت را به مردم فلسطین بازگرداند و با اینکه مردم از کمک کشورهای عربی ناامید شده بودند با همه گیر شدن روز قدس جان تازه ای در رگ های مقاومت اسلامی جاری شد.

 

وی ادامه داد: روز قدس، ذهنیت افکار عمومی جهان را نسبت به فلسطین تغییر داد و ظلم اسرائیل را به جهانیان معرفی کرد و مردم جهان هم اکنون با کودک کشی ها وظلم های بی نهایت این رژیم غاصب در فلسطین اشغالی مخالفند.

 

صنعتکاران با تاکید بر اینکه مبارزه مردم و روز قدس تا پیروزی نهایی مردم فلسطین و آزاد سازی قدس عزیز که قبله اول مسلمانان جهان است ادامه خواهد داشت تصریح کرد: امت اسلامی ایران و ساکنان جزیره کیش در روز قدس فریاد می زنند ما می ایستیم و از آرمان های انقلاب اسلامی و رهبر کبیر انقلاب دفاع می کنیم.

 

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز قدس نامگذاری شده و در این روز تمامی مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دهند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff