روزی که خبرنگاران در هیاهوی المپیک گم شدند/ روز خاموش خبرنگار در پارسیان
+ پ -
روزی که خبرنگاران در هیاهوی المپیک گم شدند/ روز خاموش خبرنگار در پارسیان

در حالی که ۱۷ مرداد روز خبرنگار بود و در سراسر کشور واستان از خبرنگاران تجلیل شد همانند سال گذشته بازهم روزخبرنگار در سکوت مسئولان شهرستان پارسیان با بی اعتنایی سپری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛هر ساله روز ۱۷ مردادماه به پاس خدمات شهید محمود صارمی که به عنوان روز خبرنگار نامیده شده است در تمامی گوشه و کنار کشورمان از سوی دستگاههای مختلف ،مراسم تجلیل از این قشر زحمت کش برگزار می گردد، لذا در شهرستان پارسیان این مهم باز هم به دست فراموشی سپرده شد.

 

۱۷ مرداد همواره برای اصحاب رسانه یک روز نام آشناست که بیشتر از همیشه به کاستی ها و دغدغه های خبرنگاران پرداخته می شود اما دوباره به مانند سالهای گذشته انبوهی از ناگفته ها بر روی دلمان ماند.

با وجود اینکه تعداد خبرنگاران و پیشکسوتان این عرصه در شهرستان پارسیان به تعداد انگشتان دست هم نمی رسند برگزاری مراسمی در خور شأن این عزیزان در فضایی صمیمی خالی از لطف نبود.

 

همانا از منظر نظام اسلامی هر آنچه بتواند به مردم آگاهی صحیح و خودآگاهی دهد نه تنها منفور نیست، بلکه ستوده و مبارک است.

 

هر چند ما خبرنگاران هیچ گاه بدنبال مراسم تجلیل و کادو و … هیچ کس نبوده و نیستیم و بخاطر تعریف و تمجید و کادوی کسی هم قلم نمی زنیم بلکه هدف اصلی ما خدمت فی سبیل الله به مردم و عشق به کارمان هست و بس!

 

آیا خبرنگارانی که با دریافت کمترین حقوق و مزایا ، با توجه به علاقه و عشق آن هم در سرمای زمستان و گرمای تابستان اقدام به انعکاس اخبار و فعالیت های ادارات و نهادها و ارگانهای دولتی می کنند سزاوار برگزاری یک جلسه خشک و خالی نبودند؟!

 

واین در حالی است که همین مسئولان به موقع انتشار یک خبر انتقادی زمین وزمان را به هم می ریزند وخبرنگار را تخریب می کنند که گویی اتفاقی می خواهد بیفتد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff