روزهایی که دولت روحانی به یاد مردم می افتد / منتظرخودشیرینی تدبیری باشید!
+ پ -
روزهایی که دولت روحانی به یاد مردم می افتد / منتظرخودشیرینی تدبیری باشید!

دولت تدبیر و امید که درعمل نتوانسته در دلهای مردم ایران جایی پیدا کند این روزها با نزدیک شدن به انتخابات سعی می کند با معرکه گیری و خودشیرینی در بین مردم جایگاهی پیدا کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حسن روحانی با سر دادن وعده‌های انتخاباتی آنچنان مردم را دلگرم به بهبود زندگی کرد که کمتر کسی فکر می کرد از انداختن نام حسن روحانی به صندوق رای پشیمان شود اما دیری نگذشت که این محبوبیت ها رنگ باخت و دولت تدبیر و امید از چشم مردم ایران افتاد تا اینکه اکثر مردم برای اتمام دولت یازدهم لحظه شماری می کنند .

images

 

کارنامه ضعیف دولت تدبیر و امید باعث شده است که حسن روحانی برای کاهش محبوبیت در بین آحاد مردم دچار نگرانی شود و برای از بین بردن این نگرانی روزهای پیش رو را بیشتر با مردم و برای مردم سپری می کند .

دراین میان مدیران دولت تدبیر و امید مامور شده اند تا می توانند ازدولت روحانی تعریف و تمجید کنند و تمام پروژه و کارهایی که قرار است انجام شود را به نزدیکی  انتخابات بگذارند چرا که افتتاح پروژهایی همچون مسکن مهر ، جاده سازی و مدرسه سازی می تواند جنبه تبلیغی بسیارخوبی برای آنها باشد و جنبه روانی خوبی در جامعه دارد .

ملت ایران از اواخر سال جاری و اویل سال جدید باید منتظرحرف های شیرین مدیران دولت تدبیر و امید باشند تا بلکه با خودشیرینی و معرکه گیری های رسانه ای همسو بتوانند آب رفته را به جوی برگردانند و دوباره حسن روحانی چهار سال برکرسی رییس جمهوری بنشانند .

حسن روحانی در دفترچه خاطرات خود ۱۰۱ وعده سیاسی ، ۱۵۲ وعده فرهنگی و اجتماعی ، ۱۹ وعده ورزشی و ۱۶ وعده رسانه ای به ملت ایران دارد که اکثریت این وعده ها در میزمذاکرات وین جاماند !!! و این وعده ها عملی نشده است ، روحانی به عنوان یکی از نامزدهای انتخاباتی وعده هایی در زمینه رونق اقتصاد، شکوفایی تولید داشت و پس از برگزیده شدن به مقام ریاست جمهوری از شکوفایی و رونق اقتصادی در کوتاه مدت و برنامه ریزی برای رسیدن به رشد مثبت اقتصادی در میان و بلند مدت سخن گفت اما خبری از شگوفایی و رونق نشد.

رفع مشکل بیکاری یکی از وعده هایی بود که جوانان زیادی را پای صندوق رای برد تا چشم امیدشان به دولت تدبیرباشد و از رنج بیکاری رهایی یابند اما دولت روحانی نه تنها اشتغالزایی نکرد بلکه شغل ها و صنایعی که ایجاد اشتغال کرده بودند را فدای برجام کرد تا بیکاری بیش ار پیش بیداد کند .

حال روحانی با وجود اینکه حامیان خود را از دست داده است و به وعده هایی که به مردم در سه سال گذشته داده است جامع عمل نپوشانده است کار بسیار سختی برای انتخابات دوازدهم در پیش دارد .

 

انتهای پیام/ت

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff