رودان فاقد پیست دوومیدانی استاندارد/مسولان مشکلات دوندگان رابرطرف کنند
+ پ -
رودان فاقد پیست دوومیدانی استاندارد/مسولان مشکلات دوندگان رابرطرف کنند

یکی از چهار دونده برگزیده هرمزگان، حاضر در لیگ طلایی دو ومیدانی کشور خواستار توجه به وضعیت و امکانات دو ومیدانی رودان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمید رضا نجفی نفر پنجم دوی ۲۰۰ متر سرعت کشور در گفتگو با خبرنگار رودان نیوز گفت: شرایط لیگ طلایی بسیاری عالی بود و در این مسابقات علی رغم حضور بزرگان دوی های سرعت مانند تفتیان، خدیور و چشم زار که رکورد دار کشور بودند، موفق شدم با ثبت رکورد ۲۱ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه در جایگاه پنچم کشور به ایستم.

وی افزود: این مسابقات با دعوت فدراسیون دو ومیدانی از ۸ نفر برتر کشوربرگزار شد  و  قهرمانان دو ومیدانی ایران با آمادگی کامل خود را به این دوره از رقابت ها رسانده بودند.

این ورزشکار اظهار کرد: رقیبانم با تمرینات بسیار مناسب و برخورداری از شرایط تمرینی بسیار عالی در حد و اندازه های اردوی تیم ملی خود را آماده کرده و به مسابقات آمده بودند که با تمرینات من در زمین های خاکی و سنگ لاخی رودان قابل قیاس نیست.

وی تصریح کرد: نداشتن پیست دو ومیدانی دغدغه فکری همیشگیمان شده و تمرین بر روی خاک، سنگ لاخ و پیست سیمانی نیمه کاره مجموعه ورزشی شهید چمران رودان نیز برایمان سوهان روح است.

نجفی تصریح کرد: تاکنون از نداشتن یک پیست مناسب و استاندار ضربه های فراوانی خورده ایم و اطمینان دارم اگر پیست دو ومیدانی تنها مجموعه ورزشی رودان تکمیل می شد شاهد شکوفایی استعداد های فراوانی بودیم.

وی یادآور شد: شرایط خوبی نداشته و در حال حاضر در دمای پنچاه درجه و بر روی خاک تمرین می کنیم و اکثر مواقع با هزینه های شخصی برای تمرین به استادیوم بیست هزار نفری خلیج فارس بندرعباس ومسابقات اعزام می شویم.

نفر پنجم مسابقات دو و میدانی اضافه کرد: قطعا ما از عهده پرداخت این هزینه ها بر نخواهیم آمد وتنها خواهشم از مسوولان این است که از ما ورزشکاران غافل نشوند و شرایطی را مهیا نمایند تا در سطح کشور برای شهرستان رودان افتخارات فراوانی کسب نماییم.

نجفی موفقیت خود را حاصل تلاش و زحمات مربی دلسوزش دانست و گفت: توجه مسئولان به این ورزش پر مدال،فقط با پیگیری وضعیت پیست دو ومیدانی مجموعه ورزشی شهید چمران رودان باعث دلگرمی، انگیزه و کسب افتخارات دیگر با وجود تمام کمبودها خواهد شد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff