رودان در جایگاه دوم آزمون های نهایی فنی و حرفه ای استان/۸ داوطلب رودانی در کنکور امسال رتبه سه رقمی کسب کردند
+ پ -
رودان در جایگاه دوم آزمون های نهایی فنی و حرفه ای استان/۸ داوطلب رودانی در کنکور امسال رتبه سه رقمی کسب کردند

معاون آموزش متوسطه رودان از ارتقای ۱۸ پله ای دانش آموزان هنرستان های فنی و حرفه ای رودان در امتحانات نهایی و کسب رتبه دوم استان برای سومین سال متوالی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کسب رتبه دوم استان در میانگین نمرات امتحانات نهایی هنرستان های فنی و حرفه ای برای سومین سال متوالی و ارتقای ۱۸ پله ای  شهرستان رودان در بین نواحی و مناطق آموزش و پرورش کل کشور از شاخصه های بارز تلاش و همت هنرجویان و هنرآموزان در هنرستانهای رودان است.

نادرصفایی، معاون آموزش متوسطه رودان با اعلام این خبر گفت: جایگاه شهرستان رودان به لحاظ میانگین نمرات آزمون های نهایی هنرستان ها در سال گذشته رتبه ۵۹ بود که امسال با تلاش و همت هنرآموزان و هنرجویان رودانی به رتبه ۴۱ رسید و در استان نیز برای سومین سال متوالی رتبه دوم این میانگین ازآن هنرستان های رودان شد.

وی با اشاره به صعود ۶ پله ای در رشته علوم تجربی ادامه داد: پشتکار دانش آموزان و دبیران رودانی سبب شد تا این شهرستان با صعود ۶ پله ای خود از جایگاه شانزدهم استان به رتبه دهم برسد و امیدواریم در سال آینده این رتبه به اول تا سومی استان برسد.

معاون آموزش متوسطه رودان تصرح کرد: در همین راستا دانش آموزان و دبیران رودانی موفق به کسب رتبه ششم استان در رشته علوم انسانی شدند.

صفایی در پایان خاطرنشان کرد: کسب رتبه های سه رقمی در آزمون سراسری سال ۹۵-۹۴ نیز نسبت به سال گذشته به تعداد دو نفر افزایش یافت و تعداد راه یافتگاه رتبه زیر هزار این شهرستان از ۶ نفر به ۸ نفر رسید و همچنین در کنکور سال گذشته این شهرستان به همراه شهرستان کیش در جمع برترین های آزمون سراسری سال ۹۴-۹۳ قرار گرفت.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff