رودان از چندین محور مواصلاتی در معرض ورود مواد مخدر است/ 16 انجمن NA در رودان فعالیت می کنند
+ پ -
رودان از چندین محور مواصلاتی در معرض ورود مواد مخدر است/ ۱۶ انجمن NA در رودان فعالیت می کنند

فرماندار رودان گفت: دبا توجه به اینکه شهرستان رودان از چندین محور مواصلاتی در بحث ورود مواد مخدر مورد هدف است، توجه ویژه ای در خصوص اختصاص امکانات و تجهیزات در راستای مبارزه با مواد مخدر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی، فرماندار رودان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان اظهار کرد: هر سه رویکرد موجود در بحث مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان رودان با جدیت پیگیری شده است.

 

وی افزود: در زمینه های مبارزه، پیشگیری و درمان، حوزه مواد مخدر اقدامات قابل توجهی صورت پذیرفته و آموزش نیز از جمله مواردی بوده که بطور ویژه با آن پرداخته شده است.

 

فرماندار رودان تصریح کرد: در زمینه آموزش بطور ویژه جلسات و نشست های مختلفی با مشاوران، مدیران و معلمان مدارس انجام شده و در واقع بحث آموزش و آگاهی دادن از معضلات مصرف مواد مخدر از پایه در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

محمودی بیان کرد: اقدامات فرهنگی متعددی از گذشته در بحث مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان رودان صورت گرفته است که باید به شکلی جدید و کارشناسی شده صورت گیرد به گونه ای که مورد قبول جامعه هدف ما باشد.

 

ویافزود: انجمن Na  در سطح شهرستان رودان هم اکنون با ۱۶ گروه در حال فعالیت است و حتی در سطح روستاها و مناطق شناسایی شده نیز با جدید اقدامات موثری صورت گرفته است.

 

فرماندار رودان با اشاره به بحث درمان در مبارزه با مواد مخدر، گفت: رویکرد مراکز ترک اعتیاد و انجمن های مردم نهاد به گونه ای باشد که فرد از لحاظ روحی و روانی بتواند به شرایط عادی جامعه برگردد.

 

وی تاکید کرد: نتیجه بخش بودن فعالیت در حوزه مبارزه با مواد مخدر زمان بر است و همت و تلاش همگانی را می طلبد.

 

محمودی افزود: در حال حاضر شاهد نتایج حاصل از تلاش های انجام شده در راستای مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان هستیم و دلیل آن نیز همکاری موثر تمامی دستگاههای مختلف در این زمینه است.

 

فرماندار رودان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان رودان از چندین محور مواصلاتی در بحث ورود مواد مخدر مورد هدف است، توجه ویژه ای در خصوص اختصاص امکانات و تجهیزات در راستای مبارزه با مواد مخدر شود.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff