رودان از شهرهای پیشگام در مبارزه با مواد مخدر است/ سمن های مردمی در کاهش مصرف مواد مخدر تأثیرگذار هستند

+ پ -
رودان از شهرهای پیشگام در مبارزه با مواد مخدر است/ سمن های مردمی در کاهش مصرف مواد مخدر تأثیرگذار هستند

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر هرمزگان با بیان اینکه شهرستان رودان در راستای مبارزه با مواد مخدر در همه بحث ها پیشگام است، گفت: مشارکت همگانی در اجرای طرح باز آفرینی اثرات بسیار خوبی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ فزراد ابراهیمی، دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر هرمزگان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان اظهار کرد: از نجابت این دولت است که با وجود تمامی مشکلاتی که از دولت گذشته به جا مانده است توانست کارها را پیش ببرد و وظیفه همه مدیران ایجاد می کند که تمامی فعالیت و خدمات انجام شده را بازگو نمایند.

 

وی افزود: همه مدیران با انجام وظایف خود به نحو احسن در راستای سیاست های دولت گام بردارند و با عملکرد مثبت و موثر خود در جهت جلت رضایت مردم حرکت کنند.

 

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر هرمزگان با اشاره به موضوع مبارزه با مواد مخدر در استان ادامه بیان کرد: رودان یکی از شهرستان های پیشگام در  راستای مبارزه با مواد مخدر است.

 

ابراهیمی گفت: اجرای طرح بازآفرینی محلات در سطح شهرستان در جهت کاهش معضلات ناشی از مواد مخدر بسیار تاثیر گذار است و می تواند اقدامی موثر در بحث پیشگیری از مصرف مواد مخدر باشد.

 

وی با تاکید بر حضور و مشارکت همگانی در اجرای طرح باز آفرینی  یادآور شد: اگر همه با حضور خود در اجرای این طرح سهیم باشند اثرات بسیار خوبی در کاهش آسیب های اجتماعی خواهد داشت.

 

ابراهیمی ادامه داد: تا پایان سال ۹۵ طرح پژوهشی شناسایی مواد مخدر از لحاظ آماری در سطح استان اجرا و به پایان خواهد رسید.

 

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: استفاد از ظرفیت خیرین و سمن های مردمی در راستای کاهش مصرف مواد مخدر بسیار موثر خواهد بود و برگزاری کلاس های Na  را نیز از دیگر فعالیت های موثر در این زمینه دانست.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff