روحانیون و فرهنگیان الگوی عملی برای دانش آموزان هستند
+ پ -
روحانیون و فرهنگیان الگوی عملی برای دانش آموزان هستند
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه:

روحانیون و فرهنگیان الگوی عملی برای دانش آموزان هستند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه گفت: وجود یک تیم قوی در کنار آموزش و پرورش باعث افزایش انرژی می شود و روحانیون و فرهنگیان می توانند یک الگوی عملی برای دانش آموزان باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل ازمروارید نیوز: ایرج صوغانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه در نشست امامان جماعت مدارس اظهار داشت : مساله نماز یک مساله مهم است، پله ی اولی که انسان در اصلاح رفتار می تواند بر دارد و طی کند بحث نماز است .وقتی نماز شروع می شود تربیت نیز شروع می شود و ما باید با ارشاد و ترویج فرهنگ نماز دانش آموزان را آگاه سازیم.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه اضافه کرد : بهترین الگو وکار فرهنگی برپایی درست وبه موقع نماز جماعت مدارس است وانشاالله امسال بتوانیم یک حرکت مثبت و رو به جلو در مورد مساله نماز داشته باشیم.

 

وی در همین راستا ادامه داد : امامان جماعت باید به موقع در نماز حاضر شوند و فهرست موضوعی برای بیان احکام وحدیث در طول سال تحصیلی داشته باشند وبرای دانش آموزان بیان کنند. روحانیون و فرهنگیان می توانند یک الگوی عملی برای دانش آموزان باشند.

 

صوغانی در پایان یادآور شد : وجود یک تیم قوی در کنار آموزش و پرورش باعث افزایش انرژی می شود و هدف از برگزاری این نشست شنیدن نظرات و پیشنهادات امامان جماعت مدارس و تلاش برای بهبود کیفیت برپایی نماز جماعت و حضور روحانیون در مدارس است.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff