روایتی از میزبانی شهر محبین حضرت عباس(ع) از دو لاله سرخ

مردم شهرستان بندرعباس، شهر محبین حضرت عباس(ع) میزبان دو شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس بودند که در مستندی کوتاه روایتی از حضور این دو لاله سرخ دفاع مقدس منتشر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ دل‌هایمان را گره زده ایم به وجود پاک و مطهر انسان‌هایی که برای حفظ وطن خود دل به دریا زده اند و در شرایطی که می توانستند در کنار خانواده خود روزگار بگسترند اما با نثار جانشان امنیت امروز را برای ما به ارمغان آورده اند.
شهدایی که در بدترین شرایط آب و هوایی در جنوب کشور ۸ سال دفاع مقدس را به ارمغان آوردند و پرچم انقلاب اسلامی را به مثال نهالی نو رسیده با خون خود آبیاری کردند و امروز ارتقاء شاخص های انقلاب اسلامی را مدیون و مرهون پاسداری و رشادت های آنها هستیم.
افرادی که با اینکه وجود فیزیکی‌شان از روی این کره خاکی سالیان سال است که دیگر احساس نمی شود اما هر از گاهی با تفحص شدنشان آن هم با گمنامی تمام، در روزگاری که همه در پی پست و مقام هستند تلنگری را در جای جای این کشور به صدا در می آورند که یادمان باشد پاسداشت این میهن را چه کسانی به ارمغان آورده اند و برای حفظ آرمان های این انقلاب چه باید کرد.
شهدای دفاع مقدس علی الخصوص شهدایی که امروز گمنام مانده اند ما را فرا خوانده اند، بندرعباس شهر محبین حضرت عباس(ع) چندی پیش میزبان دو شهید گمنام تازه تفحص شده دفاع مقدس بوده است که گروه مستند ساز شبکه اطلاع رسانی هرمز افتخار ارائه مستندی کوتاه از حضور این لاله های عاشق را داشته و در ادامه می توانید مشاهده گر این کلیپ مستند کوتاه باشید.

 

انتهای پیام/