روابط عمومی ها نقشی دوسویه بین مردم و مسئولین داشته باشند
+ پ -
روابط عمومی ها نقشی دوسویه بین مردم و مسئولین داشته باشند

فرماندار بستک گفت: از مهمترین وظایف روابط عمومی ها در انتخابات، اطلاع رسانی و جلب حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای است که باید به آن توجه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، میرمرسل ایزدی پور در حاشیه جلسه هم اندیشی روابط عمومی های دستگاههای اجرایی شهرستان که با دستورکار برنامه ریزی برای هرچه باشکوه برگزار شدن برنامه های دهه فجر برگزار گردید طی گفتگویی با تبریک هفته وحدت اظهار داشت: روابط عمومی ها با تعامل دوسویه بین ادارات و مردم می توانند با ارائه مشورت به مدیر و سایر کارکنان مجموعه، نقش والایی را در تصمیم سازی و پیشبرد اهداف سازمان خود داشته باشند.

وی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی است تا با ایجاد امید و نشاط بیشتر در جامعه، اطلاع رسانی از فعالیتها و اقدامات دستگاهها اجرایی با استفاده از ظرفیت رسانه ها و مطبوعات به خصوص صدا و سیما ارائه شود.
فرماندار شهرستان بستک تاکید کرد: مدیران ادارات باید با برنامه ریزی که از طریق روابط عمومی ادارات و ارگانها صورت می گیرد در ایام الله دهه فجر و سایر مناسبتها در بین مردم حضور پیدا کنند.
ایزدی پور در ادامه با اشاره به انتخابات ۷ اسفند بیان داشت:  یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی ها در انتخابات، اطلاع رسانی و جلب حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای است که باید روابط عمومی ها به آن توجه کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: روابط عمومی ها باید از طریق اطلاع رسانی شفاف و بموقع برای مشارکت گسترده مردم در انتخابات تلاش کنند زیرا حضور مردم در انتخابات نقش تعیین کننده ای در سرنوشت خودشان و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff