رهبر انقلاب نماد ایران یکپارچه و قدرت تدافعی ملت است

+ پ -
رهبر انقلاب نماد ایران یکپارچه و قدرت تدافعی ملت است

امام جمعه میناب حرکت ضد انقلابی فتنه گران در توهین به مقدسات ایران اسلامی محکوم کرد و گفت: رهبری انقلاب ایران اسلامی نماد ایران یکپارچه و قدرت تدافعی ملت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب، میرزا حسین معتمدی فر،خطیب جمعه شهرستان میناب در حاشیه برگزاری راهپیمایی عظیم مردمی توهین به رهبری توسط فتنه گران محکوم کرد و گفت: فتنه گران چون از رهبر مقتدر و شجاع جمهوری اسلامی ایران ترس و واهمه دارند و هر لحظه ای که خواستند با طرح و نقشه وحدت مسلمانان را بر هم بزنند سیلی محکمی از ملت ایران خورده اند با آشوب و فتنه می خواهند مردم را به خیابانها بکشانند زیرا آنها فهمیده اند که از رهبران قدرتمند و شجاع ایران اسلامی سیلی خورده اند.

امام جمعه میناب افزود: دشمنان با حرکات ضد انقلابی و غیر انسانی خود می خواهند ایران را مثل شوری و یگسلاوی مورد تجزیه قرار دهند  اما این آرزو را به گور خواهند برد.

معتمدی فر رهبری انقلاب ایران اسلامی نماد ایران یکپارچه و نماد قدرت تدافعی ملت دانست و اظهار داشت: این ملت در پاسداری از ارزش های انقلاب تاپای جان در رکاب انقلاب خواهند ماند.

وی گفت: دشمن بداند که این فتنه قبل از بوجود آمدن با مشت های گره کرده مردم انقلابی در حلقوم خفه شده بود.

امام جمعه میناب اغتشاشات اخیر فتنه گران را محکوم به شکست دانست و تاکید کرد: ما مرد میدان های سختیم، این ملت با سر پنجه قوی خودش چشم فتنه را کور کرد؛ملت ما دیگر تماشاچی نیست، این ملت بیدار، هوشیار و همیشه در صحنه هست و در پاسداری از ارزشهای انقلاب تا پای جان پا در رکاب ولایت خواهد بود.

وی در پاسخ به سرگردگان فتنه گفت: ترامپ و نتانیاهو بدانند که این ملت دیگر برای مقابله با هر گونه جنگ و آشوب و فتنه متخصص شده است.

امام جمعه میناب اذعان داشت: فتنه گران با آتش زدن پرچم مقدس ایران اسلامی می خواهند وحدت و انسجام ملت را بر هم بزنند، کاری کنند که ملت به خیابان ها بکشانند.

وی تاکید کرد: آنهایی که به رهبری، عکس شهدا، و نماد های دال بر مقدس بودن توهین می کنند از مسئولین خواستار برخورد تند و قاطع هستیم.

معتمدی فر گفت: مسئولین ضمن ارائه خدمت خوب به مردم آنها را در ادارت خود هم بشناسند و طوی نباشد که فقط در صحنه های مهم آنها شناسایی شوند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff