تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 150543
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۰| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

رهبری قبل از مناظره به احمدی نژاد گفته بودند که در مناظره اسمی از کسی نبرد/ رهبر انقلاب ویژگی هایی دارد که پوتین در برابر ایشان احساس کوچکی می کند

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مبصر، ساعتی پیش علیرضا زاکانی در جمع مردم اسلامشهر اظهار کرد: انقلاب اسلامی در واقع یک رخداد است که هنگامی که به وصیت نامه حضرت امام مراجعه می کنیم ایشان می فرمایند انقلاب ما به واسطه نوع مبارزه […]

رهبری قبل از مناظره به احمدی نژاد گفته بودند که در مناظره اسمی از کسی نبرد/ رهبر انقلاب ویژگی هایی دارد که پوتین در برابر ایشان احساس کوچکی می کند

به گزارش پایگاه خبری هرمز و به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از مبصر، ساعتی پیش علیرضا زاکانی در جمع مردم اسلامشهر اظهار کرد: انقلاب اسلامی در واقع یک رخداد است که هنگامی که به وصیت نامه حضرت امام مراجعه می کنیم ایشان می فرمایند انقلاب ما به واسطه نوع مبارزه و پیروزی به دست آمده در آن با هیچ انقلابی قابل مقایسه نیست.
وی افزود: رهبر انقلاب نیز در کتاب انسان ۲هزار و ۵۰۰ ساله شان که راجع به زندگی اهل بیت است می فرمایند یکی از ویژگی های ممتاز امام حسن(ع) این است که نهضت اسلام را جریان ناب اسلامی را از حکومت فاسق دوره خود جدا کرد و همین جریان اسلامی در ادامه و در سال ۵۷ تبدیل به یک حکومت شد.
زاکانی در ادامه گفت: قیام امام حسین این ویژگی را داشت که در نهایت به شهادت منجر شد و قیام امام خمینی نیز منجر به حکومت شد.
نمیاینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون پنج مرحله تقابل جدی با آمریکا داشته ایم که تقابل نخست ما جنگ سخت با آمریکا یعنی جنگ تحمیلی، حضور نظامیان آمریکا در طبس و کودتاهایی مثل کودتای نوژه بود.
وی افزود: مرحله دوم جنگ ما با آمریکا از سال ۶۷ به بعد و در حوزه جنگ نرم بود که البته در همان زمان نیز رهبر انقلاب صحبت هایی درباره جنگ نرم انجام داند اما توجه زیادی به این صحبت ها نشد و این مصداقی است برای بیان یکی از ویژگی های پیامبرگونه حضرت امام و رهبر انقلاب که این ویژگی توجه دادن آن ها به نکاتی است که سال ها بعد جامعه به اهمیت آن ها پی می برد.
رهبر انقلاب ویژگی هایی دارد که پوتین در برابر ایشان احساس کوچکی می کند
زاکانی تصریح کرد: دستور تشکیل ارتش بیست میلیونی پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسط رهبر انقلاب نیز مصداق دیگری برای این موضوع است که اگر امام این دستور را صادر نکرده بود معلوم نبود وضعیت ما در جنگ چگونه می شد.
وی در ادامه گفت: رهبری در سال ۶۸ بارها در خصوص تهاجم فرهنگی صحبت کردند و یا از سال ۸۵ به بعد با تببین شعارهایی با خروجی موضوعات اقتصادی سعی در توجه دادن جامعه به فشار اقتصادی در آینده داشتند اما توجه زیادی به این موضوعات نشد و به دلیل همین نگاه و ویژگی رهبری است که امروز مشاهده می کنیم که شخصی مثل پوتین وقتی نزد رهبر می آید ایشان را ستایش می کند و در برابر ایشان احساس کوچکی می کند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: مرحله سوم جنگ آمریکا با ما در موضوعات سال ۷۶ و با شیوه ایجاد درگیری بین مسئولان ایجاد شد و دشمن سعی کرد جنگ قدرت را در کشور راه اندازد که در این مرحله نیز موفق نشد و کار به چهارمین مرحله یعنی سال ۸۸ کشید، جایی که آمریکایی ها آمدند تا با الگوگیری از انقلاب های رنگی مردم را در مقابل یکدیگر قرار دهند و این چیزی بود که تا کنون هیچ کشوری از آن نجات پیدا نکرده بود اما آن ها در این مرحله نیز موفق نشدند.
زاکانی خاطرنشان کرد: آن ها پس از این مرحله در پنجمین جنگ خود با ایران جنگ اقتصادی را راه انداختند و ما را تحت فشار اقتصادی قرار دادند.

وی در ادامه گفت: البته تحریم های آن ها علیه ما پس از تسخیر لانه جاسوسی شروع شد اما هیچ وقت تحریم ها به این صورت هوشنمد و فشرده علیه ما وضع نشده بود و باید به این نکته توجه کرد که زمینه این فتنه را دایه داران فتنه ایجاد کردند تا علاوه بر بی ثبات کردن جامعه از این موضوع برای ایجاد فشار در جامعه جهت کسب حمایت جامعه برای خودشان استفاده کنند.
رهبری قبل از مناظره به احمدی نژاد گفته بودند که در مناظره اسمی از کسی نبرد
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود: در همین راستا نیز مطلبی منتشر شد که به گفته یک فرد آمریکایی “یک آقازاده معروف” رسما به دنبال ادامه تحریم ها علیه ایران بود و تحریم ها را بخشی از سناریوی خود می دانست و البته آمریکایی ها هم در تحریم ها به دنبال کارکرد سیاسی بودند و سعی می کردند با ایجاد بی ثباتی مردم را به خیابان ها بکشند یا این که اوضاع را جوری پیش ببرند که مردم سراغ افرادی بروند که می توانند آن ها را از این اوضاع خارج کنند.
زاکانی عنوان کرد: آمریکایی ها در هر پنج مرحله اصل نظام را مورد هدف قرار داده بودند و سعی می کردند مقصر تحریم ها را در داخل کشور معرفی کنند و البته بعضی ها می گویند اگر احمدی نژاد آن حرف ها را نمی زد موسوی نیز آن تخلفات را نمی کرد، من خودم شنیدم که رهبری گفتند قبل از مناظره چون از نیت احمدی نژاد خبر داشتم به او گفتم در مناظره اسمی نبر اما ایشان رفت و اسم برد و حتی نارضایتی رهبر نیز از این موضوع بعد ها در نماز جمعه اعلام شد اما همه می دانیم که که این موضوعات بهانه است.
مسئول سابق بسیج دانشجویی کل کشور بیان کرد: اساس فتنه ۸۸ ، نابودی نظام اسلامی، انگیزه و غایت الهی و همچنین از بین بردن وحدت مردم با ایجاد جنگ و تنش در میان آن ها را دنبال می کرد و فتنه حادثه ای برنامه ریزی شده بود و فتنه گران سعی داشتند تا جوری وانمود کنند که خود را پیروز انتخابات اعلام نمایند.
اوبامای قبل و بعد از فتنه : یک روز با چک سفید در برابر ما و روز دیگر با شرط و شروط
زاکانی همچنین با اشاره به پی بردن آمریکایی ها به شکست جناح مورد علاقه آن ها در هفته ها قبل از انتخابات، اظهار کرد: یک پایگاه خبری دو هفته قبل از انتخابات پس از نظرسنجی خود درباره انتخابات ایران گفته بود از ۸۷ درصد ایرانی هایی که تصمیم دارند در انتخابات شرکت و رای دهند ۳۴ درصد به احمدی نژاد و ۱۴ درصد به موسوی رای خواهند داد و همین موضوع باعث شد تا اوباما ۲۰ خرداد ۸۸ در موضع ضعف مطلق در نامه ای به رهبری خواستار مذاکره با ایران شود.
وی تصریح کرد: اما همین اوباما که حاضر شده بود با چک سفید پای مذاکره با ما بنشیند پس از فتنه خیلی سریع اعلام کرد چون ایران بی ثبات شده است ما نمی توانیم مثل قبل با یکدیگر مذاکره کنیم و شرط و شروط های سختی را برای مذاکره با ما وضع کرد

یکی از معجزات الهی این است که جمهوری اسلامی با  وجود امثال کروبی در این جایگاه قرار گرفته است
عضو کمیسون تحقیقات و آموزش مجلس بیان کرد: پس از رضایی به سراغ کروبی رفتیم، کروبی هم می گفت در انتخابات تقلب شده است و می گفت صندوق های آرای انتخابات دو جداره است و از روسیه آمده است و این صندوق ها به گونه ای است که آرا به سوی احمدی نژاد می شود.
زاکانی گفت: یکی از معجزات الهی که ما می بینیم این است که جمهوری اسلامی با وجود این افراد در این جایگاه قرار گرفته است.
وی عنوان کرد: کروبی می گفت چون من دفعه قبل چهار میلیون رای آورده ام و این دوره ۳۰۰ هزار رای، جمهوریت و اسلامیت مملکت زیر سوال است.

باید از نوه امام پرسید که آبروی افراد مهم است یا آبروی نظام؟
عضور فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین با اشاره به صحبت های سید حسن خمینی در رفسنجان، گفت: سید حسن خمینی در این شهرستان گفته است که چرا یک عده تازه به دوران رسیده به مسلمانان قبل از فتح بی احترامی می کنند، این در حالی است که حضرت امام فرموده اند که ملاک حال افراد است و شما که سر سفره امام نشسته ای باید به وصیت نامه حضرت امام توجه کنی.
وی افزود: ایشان همچنین گفته اند که آبروی مومن اهمیت دارد و چرا یک عده آبروی یکی از بزرگان نظام را می برند و ما هم می گوییم هیچ کس حق ندارد آبروی اسلام را ببرد و باید از نوه امام پرسید که آبروی افراد مهم است یا آبروی نظام.
زاکانی گفت: ما این همه شهید و جانباز داده ایم و حالا یک نفر بیاید و آبروی نظام را ببرد؟
عضو فراکسیون اصولگرای مجلس تصریح کرد: چند روز پیش هم در سایت جماران مطلبی را از فردی( فردی که در فتنه حال او تغییر کرده بود) خواندم که گفته بود الآن نه اسلام داریم نه جمهوری.

مگر فتنه دعوای شخصی بوده که ببخشیم؟
مسئول سابق بسیج دانشجویی کشور عنوان کرد:  شما که می گویید ببخشید، مگر فتنه دعوای شخصی است که ببخشیم؟
وی تصریح کرد: این یک امر عقلی است که کسی که فتنه ایجاد می کند نباید بخشیده شود.
زاکانی خاطرنشان کرد: ۹ دی و فتنه شاخص هستند و همه جریانات سیاسی باید موضعشان را در قبال آن ها روشن کنند.

۲خرداد یک جریان مرده است
نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ۲ خرداد یک جریان مرده است زیرا سران آن می خواستند همه چیز را در مردم مصادره کنند و اسلام را حذف کنند و البته آن ها مردم را هم تا زمانی خوب می دانستند که با آن ها باشند و همین ها سال ۸۸ پای خود را روی ۴۰ میلیون رای مردم گذاشتند.
زاکانی در ادامه گفت: امروز هم دچار یک نفاق جدید هستیم و عده ای به دنبال قبح زدایی از رابطه با آمریکا هستند و به خانه شهدا می روند اما این عده با خط شهدا و فرزندان شهدا چه کار می کنند؟
وی تصریح کرد: مگر می توان منافقین را بخشید که سران فتنه را ببخشیم، مگر می توان کسی را که در داخل کشور به دشمن گرا می داده که دشمن ما را موشک باران کند را بخشید .
زاکانی گفت: فتنه شاخص است و ۹ دی بازکاوی فتنه است و اگر ما این دو را فراموش کنیم به مشکل بدتری می خوریم و حضرت اقا نیز درباره فتنه فرموده اند که فتنه ۱۰ سال مقدمه داشت و اگر ما دچار غفلت شویم با فتنه بزرگ تری مواجه می شویم.
عضو فراکسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: ما امروز شرایط سختی داریم و روز به روز نیز این شرایط سخت تر می شود و ما باید بدانیم که داریم به سمت قله حرکت می کنیم در این مسیر کار سختی داریم.

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=150543
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,441 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی