رهبری رسانه‌ای نیاز امروز هرمزگان/ تفرقه ورزی مانع وحدت و دیدن منافع مشترک رسانه و مطبوعات هرمزگان می‌باشد
+ پ -
رهبری رسانه‌ای نیاز امروز هرمزگان/ تفرقه ورزی مانع وحدت و دیدن منافع مشترک رسانه و مطبوعات هرمزگان می‌باشد

فعال رسانه ای هرمزگان اظهار داشت: تفرقه ورزی مانع وحدت و رسیدن به منافع مشترک رسانه هرمزگان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مرتضی پیروی منش فعال رسانه ای هرمزگان، در گفت و گو با خبرنگار رفتارنیوز، به رهبری رسانه ای به عنوان نیاز امروز هرمزگان پرداخت و گفت: سیاست هایی که برمبنای آرمان شکل گرفته و راه اندازی شده رهبری رسانه ای نیاز دارد دشمن می‌خواهد از همه عناصر تصویر سازی نماید مانع شود که ما به هجمه های آنان پاسخ بدهیم تفرقه ورزی مانع وحدت و دیدن منافع مشترک رسانه و مطبوعات هرمزگان در رسیدن به این قدرت و نیاز است.

 

فعال رسانه ای هرمزگان نیاز امروز رسانه های استان را رهبری خواند و اظهار داشت: دشمنان قسم خورده با ابزار غول های رسانه ای به دنبال تاثیر گذاری در این عرصه نا برابر می‌باشند نیاز امروز هرمزگان رهبری رسانه می‌باشد.

 

پیروی منش بیان کرد: اگر تولید کنندگان محتوایی رسانه ای غربی، برمبنای اهداف آرمانی نظام سرمایه داری محتوا ارائه می‌دهند ما می‌توانیم بافرصت ها و آسیب شناسی هایی که داشته ایم تولیدات منفی دشمنان را که با ابزار رسانه به سمت مردم ما سرازیر می‌شود با هدایت افکار عمومی، واکنش های مردم را کنترل کنیم.

 

وی افزود: تفرقه و نگاه های سلیقه ای و نداشتن اتحاد روی منافع مشترک، شیوه و روش تفکر و آرمان انقلاب اسلام ناب محمدی در اندیشه‌ی برخی از فعالان رسانه ای، مدیران و مسئولان. فضایی راکه حاکی ازنقش آفرینی منفی برای معاندین و بدخواهان نظام می‌باشد فراهم می‌نماید به این پارامترها بایستی بیشتر توجه و زنگ خطری برای رسالت و مامورت یک رسانه ای تراز گفتمان نظام بدانیم نه اینکه هر کدام از ما بدنبال منافع فردی و جناحی باشیم.

 

فعال رسانه ای هرمزگان به نقد نبود تعامل صنفی پرداخت و اظهارکرد: عدم مهارت در نبود تعامل صنفی تصویر ضعیفی را از رسانه هرمزگان به نمایش در آورده است، نیاز می‌باشد دور همی های اهالی رسانه هرمزگان بیشترحول تعامل و همدلی این قشر و تمرکز روی پیشرفت با رهبری رسانه خروجی شوراهای عالی تخصصی رسانه زیر مجموعه مجمع عالی رسانه باشد.

 

پیروی منش به تصویری منفی که احساس شرمندگی را از وجود اختلافات سلیقه ای سطحی در افکار مسئولان و برخی دغدغه مندان بهمراه داشته اشاره و ادامه داد: تصویرسازی منفی افکار مدیران برخی ادارات و سازمان ها که خود عاملی بر پاره‌ای از مشکلات اهالی رسانه می‌باشند در فاصله رسانه هرمزگان از مهارت تعامل صنفی تاثیر گذار بوده است، در برخی از سناریو های بزرگ نمایی شده که افکار عمومی را درگیر خود کرد و با اعتراض و شایعه پراکنی های گسترده همراه شد قطعا شما سیاه نمایی از ایران اسلامی را در آن تولیدات محتوایی  هدایت شده از پیش تعیین شده مشاهده یا شنیده اید.

 

وی حمله به مقدسات و آرمان های نظام  را از این قبیل اعمال پلید عنوان نمود و افزود:  به مقدسات و آرمان نظام و از این قبیل اعمال که باعث اختلاف افکنی ها در افکار عموم مردم می‌شود همه اهدافی را دنبال می‌کند و نبود راهبردی هماهنگ از طرف همه اهالی رسانه و مطبوعات، دغدغه مندان هرمزگانی رسانه ضرباتی را به نقش آفرینی هدفمند، مثبت در راستای آرمان بوجود آورده است.

 

فعال رسانه ای هرمزگان خاطرنشان کرد: در چگونگی مواجهه با ترفند‌های غول های رسانه ی اجاره ای، مهارت و ضعف تعاملی متولیان رسانه در به تصویر کشیدن پتانسیل مثبت (منافع مشترک صنفی ) که با تفرقه ورزی کم رنگ شده ضربه زننده است و با این عیب منافع نظام که هیچ منافع صنفی هم محقق نخواهد گردید.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff