رهایی یک کودک ۱۲ ساله فلسطینی از دست نظامی صهیونیستی+ فیلم و عکس
+ پ -
رهایی یک کودک ۱۲ ساله فلسطینی از دست نظامی صهیونیستی+ فیلم و عکس

یک سرباز اسرائیلی قصد داشت طی درگیری‌ در کرانه باختری یک کودک فلسطینی را بازداشت کند که تعدادی زن و کودک با هجوم بردن به او، مانع شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک سرباز اسرائیلی تلاش داشت طی درگیری‌ در روستای «نبی صالح» در کرانه باختری یک کودک را بازداشت کند، اما تعدادی از زنان و کودکان فلسطینی مانع او شدند.

در عکس‌هایی که خبرگزاری‌های رویترز و فرانسه گرفته‌اند، یک سرباز اسرائیلی توسط زنان و کودکان محاصره شده است و یک دختر بچه نیز دست این سرباز را گاز می‌گیرد تا کودک فلسطینی را از دست او خلاص کند.

به نظر می‌رسد در پی این اتفاق بود که ارتش اسرائیل تصمیم گرفت این کودک فلسطینی را که مدعی بودند به سمت نظامیان صهیونیستی سنگ پرتاب می‌کرده، آزاد کنند.

اما «جاناتان پولاک» یکی از فعالانی که در این تظاهرات حضور داشته، می‌‌گوید این کودک ۱۲ ساله فلسطینی سنگی پرتاب نکرده بوده و نیروهای وزارت جنگ اسرائیل می‌توانستند ببیند که او فقط یک کودک است.

وی به روزنامه «هاآرتص» گفت: «سربازی که این کودک را بازداشت کرد، تفنگ خود را به سوی او نشانه رفته بود».

با این حال، ارتش رژیم صهیونیستی برای کاستن از تاثیر منفی این تصویر، مدعی شد این کودک فلسطینی به سمت نظامیان اسرائیلی سنگ پرتاب می‌کرده از این رو آنها تصمیم گرفتند او را بازداشت کنند! این در حالی است که در تصویر مشخص است دست این کودک فلسطینی شکسته بوده و توانایی انجام این کار را نداشته است.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff