رمز غلبه بر مشکلات اقتصادی و فرهنگی جامعه توجه جدی به رهنمودهای رهبری است
+ پ -
رمز غلبه بر مشکلات اقتصادی و فرهنگی جامعه توجه جدی به رهنمودهای رهبری است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: تمام مشکلات فرهنگی و اقتصادی کشور از آنجایی آغاز می شود که نه مردم و نه مسئولان رهنمود های مقام معظم رهبری را جدی نمی گیرد چیزی که حلال همه مشکلات اقتصادی و فرهنگی امروز جامعه بارها از سوی معظم له به همه گوش زد و یادآوری می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا صفایی حائری در خطبه های نماز جمعه شهرستان سیریک اظهار کرد: وی افزود:  بیش ازسه سال است که مقام معظم رهبری  با توجه به تهدیدها و ترفندهای دشمنان نظام و انقلاب و شرایط جامعه و منظقه بر اقتصاد مقاومتی تاکید و  اصرار دارند و برای  بهبود شرایط آینده و وضعیت فعلی جامعه راهکارها ارائه کرده و مولفه های برون رفت مسائل اقتصاد صراحتا بیان کرده است.

 

وی یادآور شد: خیلی وقت ها می شود با قطع دست دشمنان شر آنها را از سر اسلام و مسلمین کوتاه کرد و نیازی به قطع ریشه آنها نیست و امروز که امریکا ی شیطان و جنایتکار با ترفند سعی دارد با برنامه های شوم و دسیسه خودش را به ما نزدیک کند باید با هوشیاری و زیریکی دست آنرا قطع تا از رسیدن آسیب و گزند به نظام جلوگیری کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین صفایی حائری خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری صراحتا بعد از ارائه راهکاری عملی اقتصاد مقاومتی برای مسئولان و مردم  و  جلوگیری از قاچاق کالا و ارز در جامعه که باعث بیکاری و فساد شده راهکارهای عملی ارائه می دهند اما در عمل خیلی افراد اصل را رها کرده و به فرع موضوع و مسئله توجه می کنند.

 

امام جمعه شهرستان سیریک در ادامه به سالروز وفات حضرت خدیجه (س) اشاره کرد و بیان کرد: پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) عنایت خاصی به حضرت خدیجه (س) داشت و در حفظ شان و منزلت و جایگاه آن حضرت برای اسلام فرمودند: که شاید اگر ثروت حضرت خدیجه(س) صرف تبلغ اسلام نمی شود اسلامی بوجود نمی آمد.

 

صفایی حائری ابراز کرد:  امروز الحمدالله به برکت بیداری اسلامی همه ملت های منطقه و آزادی خواه جهان دولت های مستکبر و زورگو و ظالم را به خوبی می شناسند و عربستان سعودی و حکومت خبیث آل سعود نسل کشی و جنایت های آن نه تنها برای مسلمانان بلکه برای حامیان آن نیز مشخص شده و بان کی موم رئیس سازمان ملل متحد صراحتا از خارج ساحتن عریستان از لیست سیاه ابراز اشتباه و پشیمانی می کند این نتیجه ناپایداری ظلم و فناء شدن آن در همین جهان گیتی است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff