رمان ها امروز عقاید و اخلاق جوانان ما را نشانه گرفته اند/کتاب «فرشته ها هم عاشق می شوند»برای تقویت بنیان خانواده های ایرانی است
+ پ -
رمان ها امروز عقاید و اخلاق جوانان ما را نشانه گرفته اند/کتاب «فرشته ها هم عاشق می شوند»برای تقویت بنیان خانواده های ایرانی است

نویسنده رمان فرشته ها هم عاشق می شوند،اظهار کرد:رمان ها از پر فروش ترین کتاب ها هستند که به صورت نرم و مخفی در ذهن فرد اثر می گذارند.

خانم اسلاملو نویسنده رمان فرشته ها هم عاشق می شوند در گفتگو با خبرنگار هرمز افزود: رمان ها از پر فروش ترین کتاب ها هستند که به صورت نرم و مخفی در ذهن فرد اثر می گذارند .

اسلاملو بیان کرد: از آنجا که این رمان ها با عواطف و احساسات انسان ها سر وکار دارند و عشق را لحظه  ای ، قدرتمند ، مقدس و همراه با هوس نشان می دهند مخاطبین را به سمت خود می کشاند و تاثیر زیادی بر افراد می گذارد وموجب تخیل پردازی و واقعیت گریزی ، همزاد پنداری با شخصیت های غیر واقعی رمان ، بالا بردن توقعات ، پاسخ های خطرناک به دغدغه های نوجوان می شود.

نویسنده رمان فرشته ها هم عاشق می شوند ادامه داد: یکی از هزاران نکات آسیب زایی که در این رمان ها به آن پرداخته شده است استفاده از اسم شخصیت های دینی بر روی شخصیت های بد و منفی است.

وی با اشاره به موضوع کتاب خود بیان کرد: کتاب «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند»، کتابی داستانی است که از مسائل زنان سخن می‌گوید که شخصیت اصلی داستان، دختری عادی، منطقی و با ذهنی پر از سؤال‌هایی است که این روزها شاید در فکر هر دختری خودنمایی کند او و دوستانش مانند هر دختر دیگری در ایران امروز زندگی می‌کنند، در اجتماع حضور دارند و با مسائل مبتلابه جامعه دست به گریبانند او که ابتدا به دلایل متعددی به‌شدت برای ازدواج ابهام دارد، با پاکدامنی و متانتی که مخصوص یک دختر ایرانی است، طی حوادثی قدم‌ به‌ قدم به جایگاه والای زن در اسلام پی می‌برد.

 

اسلاملو اضافه کرد: بخش‌هایی از کتاب «فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند» با استفاده از ۱۰۰ کتاب از خاطرات همسران شهدا، امدادگران و زنانی که در جبهه‌ها حضور داشته‌اند، به صورت مستند روایت شده است.

 

نویسنده رمان فرشته ها هم عاشق می شوند خاطر نشان کرد: کتاب فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند ، از انتشارات تلاوت آرامش، کتابی مفید برای تقویت بنیان خانوادۀ ایرانی است و مطالعۀ آن به همۀ پدران و مادران و دست‌اندرکاران امور تربیتی توصیه می‌شود.

 

وی تصریح کرد: کتاب فرشته‌ها هم عاشق می‌شوند در طرح ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در نماز جمعه‌های کشور که به‌ همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و با همکاری شورای سیاست‌گذاری ائمه جمع سراسر کشور در حال اجرا است، معرفی شد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff