رقابت یک هزار دانش آموز بستکی در مسابقات ورزشی بین مدارس
+ پ -
رقابت یک هزار دانش آموز بستکی در مسابقات ورزشی بین مدارس

معاون پرورشی و فرهنگی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک از رقابت ۱۰۰۰ دانش آموز دختر و پسر بستکی در مسابقات ورزشی بین مدارس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،سید ابوالفضل سجادی ،معاون پرورشی و فرهنگی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: مسابقات ورزشی بین آموزشگاهی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و زمینه رشد و شکوفایی برای دانش آموزان را به ارمغان می آورد.

 

معاون پرورشی و فرهنگی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بستک با بیان اینکه این گونه مسابقات ورزش آموزشگاهی را توسعه می دهد، افزود: فعالیت های ورزشی در مدارس علاوه بر بالا بردن سطح آمادگی جسمانی و مهارت های ورزشی دانش آموزان به شناسایی دانش آموزان مستعد در زمینه های مختلف ورزشی جهت اعزام به مسابقات استانی و کشوری کمک می کند.

 

وی افزود: مسابقات ورزشی بین مدارس در هفت رشته والیبال، فوتسال، دو ومیدانی، بدمینتون، تنیس روی میز، شطرنج و بازی های محلی با رقابت بیش از هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر کلیه واحدهای آموزشی در سطح شهرستان از اول آذر ماه جاری به مدت یکماه انجام می شود که در پایان مسابقات به نفرات برتر در هر رشته ورزشی جوایزی اهداء خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff